Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


MODU150 Betona maisīšanas iekārtas

MODU150 Betona maisīšanas iekārtas

MODU150 betona maisīšanas PlantItemsUnitParametersItemsUnitParametersProductivitym3/h120 ~ 150Water mērīšanas precizitāte ± 1 % mikseris Capacitym33Additive mērīšanas precizitāte ± 1 % jaudas galveno elektrisko MotorKW5

Detailed description

MODU150 Betona maisīšanas iekārtas

Krājumi Vienība Parametri Krājumi Vienība Parametri
Produktivitātem3/h120 ~ 150Ūdens mērīšanas precizitāte± 1 %
Noslodzes mikserisM33Piedeva mērīšanas precizitāte± 1 %
Galveno elektromotoru jaudaKW55 x 2Izlādes augstumsm3.85
Apvienot mērījumu precizitāte± 2 %Apkopojuma piltuve tilpumsM325 x 4
Pulvera mērīšanas precizitāte± 1 %Pulvera piltuve tilpums (t) obligātat150 x 4

• Superior moduļa noformējums, pielāgotus produktus, ātri un ērti uzstādīt, ērts, lai uzturētu un labotu.
• Dubulta horizontālās ass maisītājs spēcīgs ātrai un pat sajaukšanas; Hidrauliskais kontrolēt izvades durvis ar 3 kopējā slēdži, kas ir visērtākais izkraušanas materiālus uz maisītājs kravas; sajaucot asmeni un uzliku plate pieņemt nodilumu izturīga niķeļa sakausējuma čuguna, kuras var aizstāt un ātri.
• Kopējais piltuve ir liela/maza vārtiem, kas var sasniegt raupja un precīzijas svaru ar augstu mērījumu precizitāti.
• Patentētā pneimatisko pievades izpletnis ātri izvades enerģijas materiālu ar nekādas atliekas, kas var efektīvi novērst cementa recēšanas par sajaukšanas vārpstu. Saspiestā gaisa svēršanas kamerā ievada maisītājs ar cementu, kas padara cementa vienmērīgi un ātri, sajaukšanos veicina.
• Elektroniskās vadības elementi pazīstami zīmoli; elektroniskās vadības skapī un sver sensoru līdzekļus augstas kvalitātes, labu sniegumu un uzticamību; precīzu elektroniskās svēršanas sistēmu ar neapstrādātiem un precizitātes kontrole, automātiska kompensācijas atšķirības attiecībā uz līmeni un augstu mērījumu precizitāti.
• Mikrodatora vadības sistēma var sasniegt manuāla un automātiska kontrole; dažādas funkcijas, piemēram, formulas glabāšanas atskaites veidlapu iespiešanas un automātiska darbība padara uzticamu sistēmu; vadības telpā ar gaisa kondicionēšanas ierīces ērtu darbību.

Hot Tags: modu150 betona maisīšanas augu, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemākā cena, labākajā gadījumā
Saistītie produkti
Feedback