Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


Cements

Produktu kategorija: Vadošo produktu mūsu uzņēmumā ir portlandcementa klinkera un cementa augstas kvalitātes. Galvenās vispārējās cementi kuri ražoti mūsu kompānija ir portlandcementa parastās portland

Detailed description

Produktu kategorija:
Vadošo produktu mūsu uzņēmumā ir portlandcementa klinkera un cementa augstas kvalitātes. Galvenās vispārējās cementi kuri ražoti mūsu kompānija ir portlandcementa, parastā portlandcementa un izdedžu portlandcementa. Tos iedala trīs kategorijās: P.O52.5、P.O42.5、P.C32.5.

Programmas darbības joma:
P.O 52,5 var veikt augstas kvalitātes, super augstas betona un liela laiduma sijas un tā tālāk.
P.O 42,5 var izmantot dažādas celtniecības projektos, piemēram, tilti, piestātnēm, ceļi, daudzstāvu ēkas, vispārējo civilo un rūpniecisko ēku. To var veikt dažādas klases betona no C30 C80.
32,5 PC var izmantot galvenokārt betona masas, dažādas underground un zemūdens konkrētus projektus, augstas caurlaidības pretestību un augstas temperatūras pretestība inženierzinātņu, vispārējās rūpniecības un civilās ēkas.

Programmas paziņojums:
Mūsu cementi ir daudz raksturlielumu, piemēram, pilnīgi dažādas, augstas stiprības sākumposmā, pieticīgs iestatījuma laika stabilas kvalitātes un pielāgojamas ar piemaisījumus un tā tālāk. Lai pārliecinātos, ka mūsu cementi raksturlielumus var sniegt pilnu spēli, lūdzu, pievērsiet uzmanību šādiem vienumus, kad

izmantojot:
1, lūdzu, pievērsiet uzmanību krātuves pārvaldība un novērstu mitruma. Lūdzu veikt aizsargpasākumus, transportēšanu un uzglabāšanu. Ja kravas iekraušanas lietainā dienā, lūdzu segt ar brezentu laikā. Cementi jāuzglabā sausā apstākļos, lai novērstu barojot pēc mitruma absorbciju. Kad tas tiek izmantots, lūdzu, zem pamatnostādne FIFO (pirmais iekšā, pirmais ārā). Uzglabāšanas laiks nedrīkst pārāk garš, lai novērstu mitruma un ietekmēt produkta kvalitāti un veiktspēju. Tajā pašā laikā lūdzu nevar jaukt cementi ar organisko vielu, piemēram, cukuru un ķīmisko mēslojumu, lai izvairītos no blakusparādībām.
2, lūdzu darīt nav jaukti izmantošanas. Dažādu šķirņu un cementi stipruma kategorijām ir atšķirības kvalitāti un veiktspēju. Tas piled augšu atsevišķi un atsevišķi. Dažādu šķirņu un dažādu klašu cementi pats ražotājs var nedrīkst sajaukt izmanto. To pašu šķirni un tādas pašas pakāpes cementi no dažādiem ražotājiem var nedrīkst jaukt izmanto.
3, izvēlieties šķirni un izturības pakāpe cementi pamatoti. Ja izmanto cementa ražojumiem, lūdzu atbilstoši būvniecības vietas un noformējuma prasībām izturības klases betona pamatoti izvēlēties cementi šķirnes un izturības pakāpe. Lūdzu izvairīties izvēloties augstas stiprības klases no betona, cementa, lai veiktu augstas kvalitātes betona nekvalitatīvās betona vai zems izturības pakāpe un padarot nepareizas dozēšanas cementi ietverts betonā izraisīt blakusparādības, piemēram, betona, nabaga lietderību augstu izgāzties zaudējumu un tā tālāk. Tas būs neekonomiskas sekas betona ražošanas izmaksas tajā pašā laikā.
4, lūdzu ievērot iepriekš maisījuma testēšanas. Atšķirīgas prasības pret dažādiem projektiem, struktūras un novietojumu, izmantojot mūsu cementi, lūdzu jābūt sajauc proporcija tests iepriekš, lai noteiktu labāko maisījuma attiecību. Kad izmantojot jaunās šķirnes piejaukuma vai piejaukuma dozēšanas mainīsies, lūdzu jābūt iepriekš sajauc proporcija testa un centieties izvēlēties piejaukuma, ar labu spēju pielāgoties. Ja daži rādītāji vai mūsu cementi izrādes tiks koriģēta, mēs informēsim jūs darīt pirms maisījuma testēšanas laicīgi, lai nodrošinātu, ka betona kvalitāte ir stabils un kvalificēti.
5. Lūdzu nozīmi konstrukcijas specifikācijas un apkopes darbus. Lūdzu stingras kontroles kvalitāti, betona piedevu, piemēram, smiltis, akmeņi, ūdens un tā tālāk. Ūdens nedrīkst būt organics. Dubļu saturs, akmeņi un smiltis būtu zemas. Nedrīkst izmantot augstu Sēru saturoši, sārmu saturošas smiltis un akmeņiem. Betona maisījuma attiecība būtu jāizstrādā saskaņā ar konstrukcijas specifikācijas. Betona būtu vienmērīgi sajaukti. Ūdens cementa attiecība nedrīkst būt pārāk liela. Betona vibrācijas vajadzētu būt pieticīgs, lai izvairītos no javas noplūdes. Lūdzu, nepārtrauktu betonēšana, lai nepieļautu nevienmērīgu sadalījumu, segregācija, asiņošana no cementa un pilināmā betona stiprību. Lūdzu kontrolēt temperatūru piejaukuma, augstas vai zemas temperatūras laikā, lai izvairītos no pārāk ātri vai pārāk lēni iestatījuma laika betona betona maisīšanas. Lūdzu, laistīšanas, aptverot un mitrs laiks, kad ielej betona plastiskums zaudējis tur, lai izvairītos no betona krekinga sakarā ar pārāk sauss. Lūdzu ne ūdens pārāk ātri un pārāk daudz, lai izvairītos no zemas līmēšanas un zemu betona virsmas izturības un novērstu putekļu un pīlings.

Produkta kvalitāte
mūsu cementa ražojumiem ir visu pieņemto jauno sausā procesa tehnoloģiju sistēmas, tiešsaistes kvalitātes kontroles sistēmas un līdzekļus un aprīkoti ar perfektu cementa testēšanas iekārtas, piemēram, uzlabotas X fluorescences analizators. Mūsu rūpnīcā jau ieguvuši sertifikāti ISO9001 kvalitātes vadības sistēma, ISO 14001 vides pārvaldības sistēmas un GB/T28001 arodveselības un drošības vadības sistēmu. Mēs stingri īstenot kvalitātes vadību un kontroli saskaņā ar kvalitātes sistēmas prasībām un nodrošinātu to, ka mūsu cementa kvalitāti apmierinātu dažādu tirgu un klientiem.
Cements, kas ražoti mūsu kompānija ir šādas izcilu

līdzekļa konstrukcijā:
1 produkta kvalitāte ir stabils, kvalitātes svārstības ir mazs un cementa bagāts spēks ir liels.
2, betona maisījumu, kas veikuši mūsu cementa darbspēju un tīrs pielāgošanās spējas ir labas.
3, mūsu cementa krāsas ir ilgtermiņa stabilas un var plaši izmanto parasto ēku virsmu.
4, ko veikuši mūsu cementa betona asiņošana likme ir zema.
5. saldēšanas pretestību un nodiluma izturība ir labs.
6, betona, kas izgatavoti pēc mūsu cementa apjoms stabilitāte ir laba. Betona rukuma un šļūdes būtībā tiecas līdzsvarot viena konkrēta vecuma. Tā ir sasniegusi vadošo valsts un starptautiskā līmenī.
7, kas veicis mūsu cementa betona izgāzties zaudējums ir maz. Tā var sanākt betona maisīšanas iekārta, kas vajadzīga tālsatiksmes transporta vajadzībām.

Pirms pārdošanas pakalpojumu
Mēs aktīvi piedāvās jums saistīta uzņēmuma informācijas, produktu instrukcijas, kuģniecības un izlīguma procesu un tirgus statistika. Un mēs pētniecības un izprast projekta būvniecības pieprasījumu un aicinām jūs uz mūsu uzņēmums veic lauka pētījumus. Ja jums ir nepieciešams, mēs piedāvājam jums preču paraugus, lai nodrošinātu jūsu pirkuma lēmumu ar norādi.

Pārdošanas pakalpojuma
Mūsu uzņēmums izveido pārdošanas pakalpojumu grupa, ko veido par pārdošanu, uzglabāšanu un kvalitātes kontroles nodaļas tehniskais personāls. Laikā jūsu pērk un izmanto mūsu cementi, mēs izdarīsim šādu laiku: 1, mēs sniegt tehniskas konsultācijas un uz vietas tehnisko vadlīniju. 2, mūsu kvalitātes kontroles nodaļas tehniskais personāls izmantos mūsu tehnoloģisko līmeni un spēku rūpīgi sekots saturam, kas būvēts betona betona Marka un sniegtu tehnisko atbalstu laikā.

Pēc pārdošanas pakalpojumus
Mēs piedāvājam cementa garantijas un pārdošanas rēķinu laikā. Mēs izsekot cementa lietošanu un apkopot jūsu viedokli par mūsu produktiem, piegādes un pakalpojumu un savlaicīgi un efektīvi risinātu visas problēmas veida. Mēs vienmēr pabeigt to, ko mēs sākuma un ārstēt ikvienam Frenks. Mēs uzturētu labas klientu attiecības emocionālo un aprūpi mūsu tēlu.
Lielu projektu gadījumā


Nanjing Metro


Zhenjiang rehabilitācijas slimnīca


Nanjing Šanhajas ātrgaitas dzelzceļu


Zhenjiang International Hotel

Produkts attēli

52,5 pakāpē

42.5grade

32.5gradeHot Tags: cementa, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemākā cena, vislabāk, produktu
Saistītie produkti
Feedback