Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


CDM6365H hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

CDM6365H hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

Celtniecības mašīnas CDM6365H līdzekļi: CDM6365H piedāvā dažādas kombinācijas ierīce strādā un elastīgi pielāgojas dažādām darba vidi. Ar standarta darba ierīce: rīcības izveicīga, kontūrlīnijas

Detailed description

Celtniecības mašīnu CDM6365H funkcijas:

CDM6365H piedāvā dažādas darba ierīču kombinācijas un elastīgi pielāgojas dažādām darba vidi.
Ar standarta darba ierīce: rīcību, elastīgs, spēcīgs rakšana spēku. To plaši izmanto ieguves rūpniecības, ceļu būvniecības, valsts aizsardzība celtniecībā, pašvaldības būvniecības, hydropowerengineering utt.
Ar saīsinātā tipa darba ierīces: Super lielu kausu jaudu. Completingefficiencyof, iekraušanas uzdevums un rakšanas brīvs materiāls.
Ar pagarināts tipa darba ierīces: Maksimālais rakšanas rādiuss ir vairāk nekā 20m. Tālsatiksmes un darba telpas dziļumu veikt kanāla rakšanas un viegli tīrīt. Plaši izmanto ūdens projektu.

Cummins 6C8.3
Sākotnējo Cummins lieljaudas, augstu griezes momentu un turbo maksas 6 cilindru tiešās iesmidzināšanas engine6 cilindru 4-taktu tiešās iesmidzināšanas Turbo dzinējs garantē augstu uzticamību un izturību. Maksas gaisa dzesēšanas gaisa-gaisa inter dzesētāja sistēmu virs saspiesta gaisa ievērojami uzlabo skābekļa saturu pēc degšanas. Centra degvielas iesmidzinā anas augstu iesmidzināšanas spiedienu ļauj degvielas vienotu uzgalim, garantē normālu sadedzināšanas un samazina izplūdes gāzu emisiju. Tā pieņem lielu trokšņu slāpētāja un jaunu dzesēšanas ventilatora, lai novērstu motora troksni.

Filtrēšanas sistēma
Augstas efektivitātes divu elementu gaisa filtrs nodrošina dzinēja gaisa ieplūdes kvalitāti. Turklāt, eļļas vanna tipa gaisa prefiltrs var veikt aptuvenu filtrācijas pār gaisa ieplūde, lai iespējotu darbību augstas efektivitātes putekļu koncentrācija darba apstākļos un gaisa filtru apkopes intervālu paildzina. Eļļas-ūdens atdalītāju un divpakāpju degvielas filtrs tiks filtrātu degvielas daudzreiz kvalitātes nodrošināšanai degvielas padevi motoram.

Dzesēšanas sistēma
Paralēli radiatora atvieglo dzesējoša iedarbība labāk un pakalpojumu.

Apkopes un servisa
Viegli uzturēšanas tiešās iesmidzināšanas dzinējs samazina uzturēšanas izmaksas. Pasaulē pēc pakalpojuma dzinēju ļauj globālo resursu sadali. Tas uzlabotu pakalpojumu efektivitāti, mazināt patērētāju raizes un nodrošinātu ekskavatoru apmeklējumu īpatsvars.

Dzinēja vadības speciālists
Motora apgriezienu skaits ļauj 10 regulējams Zobrati caur droseles potenciometrs un motora ātruma caur motora droseļvārsta vadības DC servo motors sasniedz precīzu pārvaldību. Dzinējs ļauj automātiskās tukšgaitas paātrinājuma funkcija samazināt degvielas patēriņu. Tā ir funkcija no pieskāriena jaudas uzlabošanu, augstas izturības darba kārtībā var rīkoties ar vieglumu.

Vadības režīms
Tā pieņem uzlabotas pasaulē pozitīva plūsma kontroles sistēmu, lai padarītu elektroniskajai vadības sistēmai, hidrauliskās sistēmas un dzinēja vienmēr optimālo konfigurāciju valsts saprātīgas enerģijas salāgojot. Hidrauliskās sistēmas un enerģijas sistēmas automātiskās korekcijas sadalījumu var ne tikai ietaupīt enerģiju un samazināt izmaksas, bet arī ievērojami uzlabot darba efektivitāti.

Funkcijas
Šī mašīna ir aprīkota ar taisnā ceļa, bums/rokas satekas, bums/roku saimniecībā, šūpoles prioritāti, šūpoles anti-atpakaļgaitas un roku cilindru reģenerācijas funkcijas. Katra ķēde bez iejaukšanās kompozītu darbības laikā. Rakšana ar roku un kausu, kā arī pacelšanas un uzplaukums šūpoles pašā laikā darbojas; kreisās un labās puses motori operācijas laikā ceļojumā ir neatkarīgas.

Hidrauliskais palīgvārsta
Galvenais ventilis tiek nodrošināta ar gaidīšanas vārstiem, lai atvieglotu citiem piederumiem, piemēram pārkāpj āmuru instalācijas komplektu.

Filtrēšanas sistēma
Hidraulisko kontūru ir aprīkota ar augstas kvalitātes hidraulikas eļļas filtru, kas var paildzināt hidraulikas elementus darbmūžu.

Detaļu izkārtojums
Hidraulisko sistēmu un komponentu atrašanās vietas īpašu dizainu var palielināt mašīnu sistēmas efektivitāti. Hidraulikas eļļas tvertnes, galveno sūkni un galvenais ventilis ir sakārtotas cieši saīsināt savienojošās līnijas un attiecīgi samazināt rindas berzes un spiediena kritums. Radiatora izvietoti labajā pusē aiz kabīnes efektīvi samazināt troksni, karstais gaiss un izplūdes operators ir saņēmis.

Izmēģinājuma sistēmas
Pilota sūknis ir neatkarīga no galveno sūkni un naftas apgādes eksperimentālo sistēmu, kas garantē stabilu un neatkarīgu izmēģinājuma kontroles un atvieglo uzturēšanu.

Monitors
Daudzfunkcionālais patieso krāsu monitors ļauj reālā laika uzraudzība un displeja iekārtas stāvokli, motora apgriezienu skaitu, dzesētāja temperatūra, eļļas spiedienu un degvielas līmeņa utt.

Barošanas vadības režīms
3 jaudas režīmi lielas celtspējas/kravnesības jaudas režīmā (H režīmā), ietaupot barošanas režīmu (S mode) un vieglo jaudas režīmā (L režīms) var pāriet būs samazināt elektroenerģijas padeves zudums. Var samazināt degvielas patēriņu un labāk atbilstu dažādām darba apstākļu kombinācija 3 režīmi.

Vainas Auto Warning
Tas ļauj vaina pašdiagnozes auto warning displejs un kļūdu ziņojumu saglabāt līdz pat 99000 gabalu aptuveni, lai atvieglotu vaina zvanu un izmeklēšanas iekārtu apkopes laikā. Ir 3 līmeņi brīdinājuma parādīšanas pēc defekta nopietnību.

Motora pārkaršana automātisko aizsardzību
Pārkaršanas aizsardzība būs aktīva, ja dzesētāja temperatūra pārsniedz 102℃. Tad motors būs nevis flameout kamēr sistēma samazina motora apgriezienu skaitu. Tomēr, ja dzesētāja temperatūra ir pārāk augsta, operatoram būtu beidzēt datoru pēc nepieciešamības un noskaidrotu defekta cēloņi.

Zems eļļas spiediens aizsardzība
Kad eļļas spiediens ir zemāks par standarta vērtību, tiks slēgts eļļas spiediena slēdzis, brīdinājuma teksts būs redzams 3 s un tad motors palēninās zemā tukšgaitas apgriezienu. Šādos gadījumos uzņēmējs būtu jāslēdz mašīnu, cik tas vajadzīgs, lai pasargātu datoru.

Auto apkopes atgādināt
Monitora periodiski atgādinās operatoram mainīt dzinēja eļļu, eļļas un filtra elementu kopas intervāls atbalstīt kārtējā apkope.

Galvenais rāmis
Jaudīgi galvenā ietvara saprātīgu izkārtojuma optimizē tērauda izmantošanu.

Šasiju
X-veida šasiju ar lieljaudas rūtiņu struktūra ir pakļauts atkārtotai galīgu elementu analītisko aprēķinu un uzlabot vispārējo stabilitāti, stiprumu un vērpes pretestību. Šasija ir metinātas no zema sakausējuma strukturālā tērauda plāksnēm ar vispārējo procesu kvalitātes kontroli. Kritisks šuves pilnībā ir pakļautas defektu noteikšanas un stresa testu, lai nodrošinātu produktu kvalitāti.

Ierakstu
Tur ir ribas un kāpurķēžu šūpuļa vidū ceļa saites. Lai nodrošinātu PIN kodu šūpošanās un PIN kodu Buša eļļošanas ietekmi, izmantojot m veida plombas. Efektīvi paplašināt dziesmu darba dzīvē.

Ceļojuma ierīces
Ieķeršanās nodarbina augstas kvalitātes importēto motori un piedziņas riteni pieņem vispārējo augstfrekvences karsēšanas sacietēšana procesu, kas ļauj ārējiem rīkiem loka lielisks nodiluma izturību.

Dzenrats spilvens
Dzenrats spilvenu ar augstas kvalitātes blīvējuma elementi efektīvi garantētu augsta spiediena blīvējuma iekšpusē cilindru bloku; atsperes tiek pakļauti īpaša termiskā apstrāde, lai atļautu lielisks noguruma izturība.

Kabīnes triecienu absorbcijas sistēma
Kabīnes apvalks ir uzstādīts platformu, izmantojot tirgus materiālu, kuri sastāv no silīcija eļļā un gumijas atbrīvot vibrācijas, trokšņa samazināšanai un garantiju operācijas komfortu. Kabīnes ārējās struktūras
Tērauda caurules, lai pastiprinātu noguruma izturība un amortizācijas noslodzes pastiprina jumts un abās pusēs kabīnes. Krītoša objekta aizsargkonstrukcija ir bolted uz kabīnes priekšā tieši, lai likvidētu un tādējādi pielāgoties darba apstākļiem un atbilst veterinārā sertifikāta prasībām, norādīto drošības mašīna.

Windows
Stikls ir turējās pie kabīnes tieši, bez rāmja, lai palielinātu redzes laukā. Windows atļauj bez korekcijas atvērt/aizvērt priekšējo un augšējo logu un vējstikla; Turklāt var iestatīt priekšējā stikla jumts virs operators.

Priekšā noslaucīt
Tīrītājs, kas atrodas pie kabīnes pīlāru palielina operatora redzeslauku; Tas ļauj nepārtrauktas un pārtrauktas darbības režīmi.

Droša un ērta kabīne
Kreisās/labās puses kolonnas tipu dzelzsbetona kabīnes atbilst 15012117-2: 2008 un pēc izvēles kabīnes FOPS atbilst 15010262:1998. gadā, lai nodrošinātu operatora drošību. 2.7m3 kabīnes telpā padara ērti ekskavatora darbības. Saprātīgu kabīnes vadības elementi izkārtojums ļauj vienkāršu darbību.

Standarta kabīnes aprīkojuma
Kabīnes iekšpusē ietver cigāru vieglāks, pelnu uztvērējā, Tasīšu turētājs, āķa mēteli, noliktavu un uzglabāšanas stends, kas uzlabo darbību komfortu.

/ C sistēma
Augstas veiktspējas un veselīgu/c ļauj cirkulēt gaiss. Kodolīgi vadības paneli un viegli nospiediet taustiņu operācijas; vairāku virzienu / c gaisa atveres ļauj ātri regulas kabīnes iekšpusē temperatūra un ātrā atkausēšana. Vaina pašu diagnostikas režīms atvieglo kontu uzturēšanu.

Deluxe sēdeklis
Ērti apturēšanu tips sēdeklis ir aprīkots ar hidrauliskā amortizatoru; plašs seatback ļauj jostasvietas atbalstu un līknes profils ļauj ērti izjādes; dubultā slaidu dziesmu vairāku veidu vairāku soļu Regula ļauj dažādiem uzņēmējiem, lai atrastu labāko stāju; plaši pedāļa telpas ļauj bezmaksas ķermeņa stiepjas un neatbrīvo operatoru no ilgu laiku darbību nogurums.
Drošības atslēga kursorsviru
Hidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru atrodas ārpus kabīnes lodziņa kreiso rokas balstu. Mašīnu kontroles ir aktīva tikai tad, ja kursorsviru, kas atrodas uz stāvokli, kas efektīvi var novērst nepareizu darbību.

Vadības sviru
Vadības sviru saprātīgu dizains saglabā ekspluatācijas intensitātes sviras princips; ergonomisks dizains ļauj operatoram, lai saglabātu dabas locītavu un roku stāju. Mērens kursorsviru insulta atbrīvo no noguruma pakāpes un nodrošina precīzu kontroli.

Pārslēgt vadības panelis
Vadības panelis, uz pilota kreisās/labās puses lodziņā ir kodolīgi un estētisks izkārtojumā un taustiņsitienu lietošana ir viegla.

Uzplaukums un roku
Izturēt lielas slodzes laikā, LONKING projektēšanas un izstrādes komanda pieņem vairāk konservatīvs dizaina filozofija, saglabā lielāku drošības koeficientu, nodarbina galīgu elementu analīzi, aprēķinu un optimālos projektētā pabeigt attīstības uzplaukuma un roka un izvēlas augstas stiprības zemu sakausējuma struktūrfondu tērauda ražošanai uzplaukums un roku.

PIN kodu Shaft
PIN kodu vārpstas ir pamatelements darba ierīces savienotājam. LONKING izvēlas profesionālu pin vārpstas piegādātājiem un pakļaut pin vārpstas stingri defektu noteikšanas, lai nodrošinātu kvalitāti. LONKING Ekskavatori pin vārpstas ir biezā hroma apšuvuma mēteli un augsta virsmas apdare. Īpašs režīms ļauj ļoti augstu nodiluma izturība un izturību pret koroziju.

Spainis
Bakits korpuss ir izgatavots no zemas sakausējuma un augstas stiprības materiālu un ārējā struktūra ir izgatavota no augstas stiprības un nodiluma izturīga tērauda, kas veido visu pastiprinātas kausu. Šo ekskavatoru nodrošina dažādas spainis iespējas tikties ar dažādu darba prasības.

Vieglu apkopi un servisa
Noformējuma un izkārtojuma CDM6365H ir uzņēmusies nodrošināt ērtības uzturēšana personai vērā. Lielākā daļa tehniskās apkopes vietas var piekļūt no zemes līmeņa, ātrs un augstas efektivitātes apkopes. 3 sānu durvis var atvērt kārtējām apskatēm un apkopes laikā, un katram servisa centrā ir viegli sasniedzamā attālumā. Apkopes punkti ir skaidri noteiktas, viegli strādāt. Elektriskie elementi ir centralizēta lodziņā elektromehāniskās vadības kabīni, lai atvieglotu saglabāšanu.

Gara uzturēšana un pakalpojumu ciklu
CDM6365H apkopes un servisa ciklā ir pagarināts, samazināt uzturēšanas daļas vākšana un uzlabot pieejamību.

SpecifikācijasCDM6365H
DzinējsModelisCummins6C8.3Nominālā jauda197kW (265hp) 1950 apgr. /min.Maks. griezes moments1219/1300Bore x Stroke114 x 135mmŪdensizspaids8.3 LKomentārsUztur nominālā jauda 2300m augstumā.Ekspluatācijas svarsKopsavilkumsSvars: 34000 kg svaru darbības ietver svaru 6470mm standarta uzplaukums, 2900mm standarta roku, 1.6m3 standarta kauss, 600 mm sliežu, smēreļļu, dzesēšanas šķidrumu, eļļas tvertne pilns dīzeļdegvielas un vienībām pārējo standarta konfigurāciju.Zemes spiedienu68 kPa (Lengthened tips: 70kPa)Šķidruma jaudasDegvielas tvertne580 LDzesēšanas sistēma33. LMotoreļļa35 LŠūpoles dzinējiekārtai7.2. LCeļojumā pārnesumu2 × 11 LHidraulikas eļļas tvertnes530 LPagriešanas mehānismaKopsavilkumsAugsts griezes moments virzuli motoru un 2-pakāpju planetārā reduktora disku. Iekšpusē iekraušanas mehāniskā bremzes izmanto pavasara un atbrīvo hidrauliskā vienības.
Automātiskā bremzēšana ir pieejama, kad šūpoles vadības svira ir neitrālā stāvoklī.Pagrieziena ātruma9,5 apgr. /min. (Lengthened tips: 7.5 (5400rpm)Vadīt ceļojumuKopsavilkumsIntegrētu 2 ātrumu virzuli Hidrauliskās piedziņas motoru un reduktoru, motora un hidraulisko cauruļvads tiek sakārtotas ceļa kadrā, lai novērstu radīto kaitējumu, nelīdzens ceļa segumu; Motoru iekšā ir aprīkots ar darba bremžu un šoks absorbcijas ventili, lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanas un apstāties un uzticamu bremzēšanas.Taveling ātrums3.25 - 5.43 km/hGradeability35°(70%)MaximumTraction298kNCeļojumā mehānismsStandarta sliežu kurpju platums600 mmnē. track Shoes48 (katrā pusē)nē. no carrierrollers2 (katrā pusē)nē. ceļa veltņu8 (katrā pusē)Hidrauliskās sistēmasGalveno sūkniDupleksa aksiālā mainīgo virzuli sūknisPilota sūknisPārnesuma sūkņa (integrētā galveno sūkni)Maks. plūsmas sistēmas2 × 340 L / minMaks. spiediena iekārtas34.3 MPaMaks. izmēģinājuma spiediens3,9 MPaDarba aprīkojumsKatras iekārtas darbību kontrolē pilots. Tiesības svira kontrolē kustības uzplaukuma un kausu, bet ar kreiso sviru kontrolē roku kustības un augšējo struktūru šūpoles. Kāju izmēģinājuma vārsts nodrošina ar sviru kursorsviru, lai kontrolētu mašīnas ceļojumā vai pagriežot pa kājām vai sviras. Ceļojumā pārnesumu maiņu pieņem kontroles solenoīda slēdzi.ElektrosistēmaSistēmas spriegums: 24 V akumulators: 12 V 120 A × 2


Transporta lielums
Šādu izmēru jātuvina šā standarta konfigurācija iekārtas.


Skaitlis, kas marķētas ar & ldquo; * & rdquo; norāda standarta konfigurāciju.CDM6365H
Strēles garums (mm)58506470 *11000
Rokas garums (mm)26002900 *8500
Transporta Length(mm)106901128315690
b kopējā transporta Height(mm)372435183325
c reversmehānismu Distance(mm)4030
d asti šūpoles Radius(mm)3512
e pretsvara zemes Clearance(mm)1211
f ierakstu Gauge(mm)2590
g kopējais transporta Width(mm)3237
h Width(mm) augšdaļu pretēji pulksteņrādītāja3145
Es standarta sliežu kurpju Width(mm)600
Min J. zemes Clearance(mm)500
CAB Height(mm)3140


Darbības diapazona
Šādu izmēru aptuvenā standarta konfigurācija iekārtas tothat.


Skaitlis, kas marķētas ar & ldquo; * & rdquo; norāda standarta konfigurāciju.CDM6365H
Bums Length(mm)58506470 *11000
Rokas Length(mm)26002900 *8500
aMax. rakšana, radius(mm)99111081320143
b Max. rakšana, depth(mm)6211706915126
c Max. rakšana, height(mm)94941001816575
d Max. dempingu, height(mm):6417694214218
e Max. rakšanas rādiuss, ground(mm)96941061520038
Maks. Bakits starplaikos force-ISO(kN)21121190.4
Maks. roka starplaikos force-ISO(kN)19717871.3


Standarta aprīkojums šādu iekārtu krājumi ir daļa no visa CDM6365H standartaprīkojumā. Turklāt standarta konfigurācija mainīsies līdz ar produkta modifikācijas. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo LONKING pārstāvi.
70. ģeneratorsBalstiekārtas tipa regulējams sēdeklis,
Platformas darba lukturi (1)Ievelkamais josta (platums 2")
Bums darba lukturi (2)Pelnu uztvērējā un cigāru vieglāks
Degvielas uzpildes sūknisTasīšu turētājs
Sākotnējo Cummins motors/ C sistēma ļauj ātri pretaizsalšanas
Radiālo blīvējumu gaisa filtrs
Gaisa prefiltrsHidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru
Eļļas-ūdens separatoraRadio
Degvielas filtrsFailu kabatas
Robotām sienas radiators ar telpu tīrīšanaPlatmali un mēteli āķis
Liela apjoma degvielas tvertneKreisajā/labajā pusē uzglabāšanai
Hidrauliskais palīgvārsta (1)Interjera apgaismes iekārtas
Automātiskās pagriešanas stāvbremzeDubultā stereoskaļrunis
Boom Arm, saimniecības vadības funkcijuOpenable jumta logu
PretsvaraStiklu tīrīšanas un apskalošanas ierīcēm
Augšējā pārsegaKabīnes pozitīva spiediena filtrācijas un ventilācijas sistēmas
Vārtu slēdzenes un pārsega bloķēšanasAizmugurējā loga (evakuācijas izejas)
/ C stacionārs kondensatoraGlābšanās āmurs
Roka atkārtotas aktivizācijas iecirkņaMazgājami gumijas grīdas paklājs
Bums/Arm satekasUgunsdzēšamais aparāts
Taisnā ceļa hidraulisko kontūruKrāsu grafikas displejs
Dubultātrumu ceļojumuEkonomiskā režīma izvēle
Dzenrats un bezpiedziņas spilvenu priekšējāDatuma un laika rādījumiem
Piekabes gredzens uz pamata rāmisAtbildētājs valsts displejs
Ķēdes aizsargs plauktsDarba stundu displejs atgādina uzturēšana
Regulējams sēdekļa rokas balstsPašreizējo dzinēja ātrums displejs
Antenas un zirglietas (izņemot radio skaļrunis)Brīdinājuma ziņojums


CDM6365H papildaprīkojuma izvēles aprīkojums var atšķirties no šajā rokasgrāmatā. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo LONKING pārstāvi.
SpainisVadības pultīŠasijuPapildu hidrauliskais bloks un cauruļvada
Lieljaudas iežu kausu 1.8 m ³ (tikai par 5800 mm garumā uzplaukums un 2600 mm garumā roku) zaudēt materiālu kauss 1,8 m ³ Loose materiālu kausu 2.0 m ³ Loose materiālu kausu 2,2 m ³ Loose materiāla kausu 0,5 m ³ (tikai par 11000 mm garums manipulatoru un roku 8500 mm garumā)Darba brīdinājuma lukturi700 mm trīskāršā grouser kurpesĀmurs cauruļvada pārrāvuma
Kabīnes jumts, aizsargājot neto800 mm trīskāršā grouser kurpesHidrauliskais pārrāvuma āmurs (11000mm garumā uzplaukums un 8500mm garumā roku nav pieejams)
Kabīnes priekšā aizsargāt netoDziesmu gumijas bloks
Ceļojumu signālierīce
Hot Tags: cdm6365h hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemo cenu, labākais, produktu
Saistītie produkti
Feedback