Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


CDM6365F hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

CDM6365F hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

Celtniecības mašīnas CDM6365F līdzekļi: CDM6365F piedāvā dažādas kombinācijas ierīce strādā un elastīgi pielāgojas dažādām darba vidi. Ar standarta darba ierīce: rīcības izveicīga, kontūrlīnijas

Detailed description

Celtniecības mašīnu CDM6365F funkcijas:

CDM6365F piedāvā dažādas darba ierīču kombinācijas un elastīgi pielāgojas dažādām darba vidi.
Ar standarta darba ierīce: rīcību, elastīgs, spēcīgs rakšana spēku. To plaši izmanto ieguves rūpniecības, ceļu būvniecības, valsts aizsardzība celtniecībā, pašvaldības būvniecības, hydropowerengineering utt.
Ar saīsinātā tipa darba ierīces: Super lielu kausu jaudu. Completingefficiencyof, iekraušanas uzdevums un rakšanas brīvs materiāls.
Ar pagarināts tipa darba ierīces: Maksimālais rakšanas rādiuss ir vairāk nekā 20m. Tālsatiksmes un darba telpas dziļumu veikt kanāla rakšanas un viegli tīrīt. Plaši izmanto ūdens projektu.

Perkins 1206F-E70TTA
1206F ir Turbokompersijas, gaiss-gaiss iekasēti atdzisis, 7 litri, 6 cilindru vienība, kas spēj ražot 205 kW (275hp). Tās augstu jaudas blīvums, apvienojumā ar izcilu griezes momentu, kas paredzēti, lai apmierinātu ES stadijā Ⅳ, EPA Tier 4 gala un MLIT Step 4.
Pasaules klases ražošanas spēju un procesus, kas apvienojumā ar pierādītu galveno dzinēju modeļi nodrošina uzticamību, klusa darbība un daudzas stundas produktīvu dzīvi.
Turbokompresoru ar gudru izlaišanas vārsts pieejami par visiem vērtējumiem, ātra reakcija, lieljaudas un lielāku griezes momentu.

Dzesēšanas sistēma
Paralēli radiatora atvieglo dzesējoša iedarbība labāk un pakalpojumu.

Apkopes un servisa
Pasaulē pēc pakalpojuma dzinēju ļauj globālo resursu sadali. Tas uzlabotu pakalpojumu efektivitāti, mazināt patērētāju raizes un nodrošinātu ekskavatoru apmeklējumu īpatsvars.

Dzinēja vadības speciālists
Motora apgriezienu skaits ļauj 10 regulējams Zobrati caur droseles potenciometrs un motora ātruma caur motora droseļvārsta vadības DC servo motors sasniedz precīzu pārvaldību. Dzinējs ļauj automātiskās tukšgaitas paātrinājuma funkcija samazināt degvielas patēriņu. Tā ir funkcija no pieskāriena jaudas uzlabošanu, augstas izturības darba kārtībā var rīkoties ar vieglumu.

Vadības režīms
Uzlabotas pasaulē pozitīva plūsma kontroles sistēmu, lai padarītu elektroniskajai vadības sistēmai, hidrauliskās sistēmas un dzinēja vienmēr optimālo konfigurāciju valsts saprātīgas enerģijas salāgojot to pieņem. Hidrauliskās sistēmas un enerģijas sistēmas automātiskās korekcijas sadalījumu var ne tikai ietaupīt enerģiju un samazināt izmaksas, bet arī ievērojami uzlabot darba efektivitāti.

Funkcijas
Šī mašīna ir aprīkota ar taisnā ceļa, bums/rokas satekas, bums/roku saimniecībā, šūpoles prioritāti, šūpoles anti-atpakaļgaitas un roku cilindru reģenerācijas funkcijas. Katra ķēde bez iejaukšanās kompozītu darbības laikā. Rakšana ar roku un kausu, kā arī pacelšanas un uzplaukums šūpoles pašā laikā darbojas; kreisās un labās puses motori operācijas laikā ceļojumā ir neatkarīgas.

Hidrauliskais palīgvārsta
Galvenais ventilis tiek nodrošināta ar gaidīšanas vārstiem, lai atvieglotu citiem piederumiem, piemēram pārkāpj āmuru instalācijas komplektu.

Filtrēšanas sistēma
Hidraulisko kontūru ir aprīkota ar augstas kvalitātes hidraulikas eļļas filtru, kas var paildzināt hidraulikas elementus darbmūžu.

Detaļu izkārtojums
Hidraulisko sistēmu un komponentu atrašanās vietas īpašu dizainu var palielināt mašīnu sistēmas efektivitāti. Hidraulikas eļļas tvertnes, galveno sūkni un galvenais ventilis ir sakārtotas cieši saīsināt savienojošās līnijas un attiecīgi samazināt rindas berzes un spiediena kritums. Radiatora izvietoti labajā pusē aiz kabīnes efektīvi samazināt troksni, karstais gaiss un izplūdes operators ir saņēmis.

Izmēģinājuma sistēmas
Pilota sūknis ir neatkarīga no galveno sūkni un naftas apgādes eksperimentālo sistēmu, kas garantē stabilu un neatkarīgu izmēģinājuma kontroles un atvieglo uzturēšanu.

Monitors
Daudzfunkcionālais patieso krāsu monitors ļauj reālā laika uzraudzība un displeja iekārtas stāvokli, motora apgriezienu skaitu, dzesētāja temperatūra, eļļas spiedienu un degvielas līmeņa utt.

Barošanas vadības režīms
3 barošanas režīmus par lielas celtspējas/kravnesības jaudas režīmā (H režīmā), ietaupot barošanas režīmu (S mode) un vieglo jaudas režīmā (L režīms) var pārslēgties uz Viļu, lai samazinātu elektroenerģijas padeves zudums. Var samazināt degvielas patēriņu un labāk atbilstu dažādām darba apstākļu kombinācija 3 režīmi.

Vainas Auto Warning
Tas ļauj vaina pašdiagnozes auto warning displejs un kļūdu ziņojumu saglabāt līdz pat 99000 gabalu aptuveni, lai atvieglotu vaina zvanu un izmeklēšanas iekārtu apkopes laikā. Ir 3 līmeņi brīdinājuma parādīšanas pēc defekta nopietnību.

Dzinēja pārkaršanu automātisko aizsardzību
Pārkaršanas aizsardzība būs aktīva, ja dzesētāja temperatūra pārsniedz 102℃. Tad motors būs nevis flameout kamēr sistēma samazina motora apgriezienu skaitu. Tomēr, ja dzesētāja temperatūra ir pārāk augsta, operatoram būtu beidzēt datoru pēc nepieciešamības un noskaidrotu defekta cēloņi.

Zems eļļas spiediens aizsardzība
Kad eļļas spiediens ir zemāks par standarta vērtību, tiks slēgts eļļas spiediena slēdzis, brīdinājuma teksts būs redzams 3 s un tad motors palēninās zemā tukšgaitas apgriezienu. Šādos gadījumos uzņēmējs būtu jāslēdz mašīnu, cik tas vajadzīgs, lai pasargātu datoru.

Auto apkopes atgādināt
Monitora periodiski atgādinās operatoram mainīt dzinēja eļļu, eļļas un filtra elementu kopas intervāls atbalstīt kārtējā apkope.

Galvenais rāmis
Jaudīgi galvenā ietvara saprātīgu izkārtojuma optimizē tērauda izmantošanu.

Šasiju
X-veida šasiju ar lieljaudas rūtiņu struktūra ir pakļauts atkārtotai galīgu elementu analītisko aprēķinu un uzlabot vispārējo stabilitāti, stiprumu un vērpes pretestību. Šasija ir metinātas no zema sakausējuma strukturālā tērauda plāksnēm ar vispārējo procesu kvalitātes kontroli. Kritisks šuves pilnībā ir pakļautas defektu noteikšanas un stresa testu, lai nodrošinātu produktu kvalitāti.

Ierakstu
Tur ir ribas un kāpurķēžu šūpuļa vidū ceļa saites. Lai nodrošinātu PIN kodu šūpošanās un PIN kodu Buša eļļošanas ietekmi, izmantojot m veida plombas. Efektīvi paplašināt dziesmu darba dzīvē.

Ceļojuma ierīces
Ieķeršanās nodarbina augstas kvalitātes importēto motori un piedziņas riteni pieņem vispārējo augstfrekvences karsēšanas sacietēšana procesu, kas ļauj ārējiem rīkiem loka lielisks nodiluma izturību.

Dzenrats spilvens
Dzenrats spilvenu ar augstas kvalitātes blīvējuma elementi efektīvi garantētu augsta spiediena blīvējuma iekšpusē cilindru bloku; atsperes tiek pakļauti īpaša termiskā apstrāde, lai atļautu lielisks noguruma izturība.

Kabīnes triecienu absorbcijas sistēma
Kabīnes apvalks ir instalēta platformu, izmantojot tirgus materiālu, kuri sastāv no silīcija eļļā un gumijas atbrīvot vibrācijas, trokšņa samazināšanai un garantiju operācijas komfortu.

Kabīnes ārējās struktūras
Tērauda caurules, lai pastiprinātu noguruma izturība un amortizācijas noslodzes pastiprina jumts un abās pusēs kabīnes. Krītoša objekta aizsargkonstrukcija ir bolted uz kabīnes priekšā tieši, lai likvidētu un tādējādi pielāgoties darba apstākļiem un atbilst veterinārā sertifikāta prasībām, norādīto drošības mašīna.

Windows
Stikls ir turējās pie kabīnes tieši, bez rāmja, lai palielinātu redzes laukā. Windows atļauj bez korekcijas atvērt/aizvērt priekšējo un augšējo logu un vējstikla; Turklāt var iestatīt priekšējā stikla jumts virs operators.

Front noslaucīt
Tīrītājs, kas atrodas pie kabīnes pīlāru palielina operatora redzeslauku; Tas ļauj nepārtrauktas un pārtrauktas darbības režīmi.

Droša un ērta kabīne
Kreisās/labās puses kolonnas tipu dzelzsbetona kabīnes atbilst 15012117-2: 2008 un pēc izvēles kabīnes FOPS atbilst 15010262:1998. gadā, lai nodrošinātu operatora drošību. 2.7m3 kabīnes telpā padara ērti ekskavatora darbības. Saprātīgu kabīnes vadības elementi izkārtojums ļauj vienkāršu darbību.

Standarta kabīnes aprīkojuma
Kabīnes iekšpusē ietver cigāru vieglāks, pelnu uztvērējā, Tasīšu turētājs, āķa mēteli, noliktavu un uzglabāšanas stends, kas uzlabo darbību komfortu.

/ C sistēma
Augstas veiktspējas un veselīgu/c ļauj cirkulēt gaiss. Kodolīgi vadības paneli un viegli nospiediet taustiņu operācijas; vairāku virzienu / c gaisa atveres ļauj ātri regulas kabīnes iekšpusē temperatūra un ātrā atkausēšana. Vaina pašu diagnostikas režīms atvieglo kontu uzturēšanu.

Deluxe sēdeklis
Ērti apturēšanu tips sēdeklis ir aprīkots ar hidrauliskā amortizatoru; plašs seatback ļauj jostasvietas atbalstu un līknes profils ļauj ērti izjādes; dubultā slaidu dziesmu vairāku veidu vairāku soļu Regula ļauj dažādiem uzņēmējiem, lai atrastu labāko stāju; plaši pedāļa telpas ļauj bezmaksas ķermeņa stiepjas un neatbrīvo operatoru no ilgu laiku darbību nogurums.

Drošības atslēga kursorsviru
Hidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru atrodas ārpus kabīnes lodziņa kreiso rokas balstu. Mašīnu kontroles ir aktīva tikai tad, ja kursorsviru, kas atrodas uz stāvokli, kas efektīvi var novērst nepareizu darbību.

Vadības sviru
Vadības sviru saprātīgu dizains saglabā ekspluatācijas intensitātes sviras princips; ergonomisks dizains ļauj operatoram, lai saglabātu dabas locītavu un roku stāju. Mērens kursorsviru insulta atbrīvo no noguruma pakāpes un nodrošina precīzu kontroli.

Uzplaukums un roku
Izturēt lielas slodzes laikā, LONKING projektēšanas un izstrādes komanda pieņem vairāk konservatīvs dizaina filozofija, saglabā lielāku drošības koeficientu, nodarbina galīgu elementu analīzi, aprēķinu un optimālos projektētā pabeigt attīstības uzplaukuma un roka un izvēlas augstas stiprības zemu sakausējuma struktūrfondu tērauda ražošanai uzplaukums un roku.

PIN kodu Shaft
PIN kodu vārpstas ir pamatelements darba ierīces savienotājam. LONKING izvēlas profesionālu pin vārpstas piegādātājiem un pakļaut pin vārpstas stingri defektu noteikšanas, lai nodrošinātu kvalitāti. LONKING Ekskavatori pin vārpstas ir biezā hroma apšuvuma mēteli un augsta virsmas apdare. Īpašs režīms ļauj ļoti augstu nodiluma izturība un izturību pret koroziju.

Spainis
Bakits korpuss ir izgatavots no zemas sakausējuma un augstas stiprības materiālu un ārējā struktūra ir izgatavota no augstas stiprības un nodiluma izturīga tērauda, kas veido visu pastiprinātas kausu. Šo ekskavatoru nodrošina dažādas spainis iespējas tikties ar dažādu darba prasības.

Vieglu apkopi un servisa
Noformējuma un izkārtojuma CDM6365F ir uzņēmusies nodrošināt ērtības uzturēšana personai vērā. Lielākā daļa tehniskās apkopes vietas var piekļūt no zemes līmeņa, ātrs un augstas efektivitātes apkopes. 3 sānu durvis var atvērt kārtējām apskatēm un apkopes laikā, un katram servisa centrā ir viegli sasniedzamā attālumā. Apkopes punkti ir skaidri noteiktas, viegli strādāt. Elektriskie elementi ir centralizēta lodziņā elektromehāniskās vadības kabīni, lai atvieglotu saglabāšanu.

Gara uzturēšana un pakalpojumu ciklu
CDM6365F apkopes un servisa ciklā ir pagarināts, samazināt uzturēšanas daļas vākšana un uzlabot pieejamību.

Specifikācijas

CDM6365F

Dzinējs

Modelis

Perkins 1206F-E70TTA

Nominālā jauda

205kW (275hp) 1950 apgr. /min.

Maks. griezes moments

1257N.m/1400 apgr. /min.

Bore x Stroke

105 mm x 135 mm

Ūdensizspaids

7.1. L

Komentārs

Uztur nominālā jauda 2300m augstumā.

Ekspluatācijas svars

Kopsavilkums

Darba svars: 34000 kg
Ekspluatācijas svars ietver svara 6470mm standarta uzplaukums, 2900mm standarta roku, 1.6m3 standarta kauss, 600 mm sliežu, smēreļļu, dzesēšanas šķidrumu, eļļas tvertne pilns dīzeļdegvielas un vienībām pārējo standarta konfigurāciju.

Zemes spiedienu

68 kPa (Lengthened tips: 70 kPa)

Šķidruma jaudas

Degvielas tvertne

580 L

Dzesēšanas sistēma

33. L

Motoreļļa

35 L

Šūpoles dzinējiekārtai

7.2. L

Ceļojumā pārnesumu

2 × 11 L

Hidraulikas eļļas tvertnes

530 L

Pagriešanas mehānisma

Kopsavilkums

Augsts griezes moments virzuli motoru un 2-pakāpju planetārā reduktora disku. Iekšpusē iekraušanas mehāniskā bremzes izmanto pavasara un atbrīvo hidrauliskā vienības. Automātiskā bremzēšana ir pieejama, kad šūpoles vadības svira ir neitrālā stāvoklī.

Pagrieziena ātruma

9,5 apgr. /min. (Lengthened tips: 7.5 (5400rpm)

Vadīt ceļojumu

Kopsavilkums

Integrētu 2 ātrumu virzuli Hidrauliskās piedziņas motoru un reduktoru, motora un hidraulisko cauruļvads tiek sakārtotas ceļa kadrā, lai novērstu radīto kaitējumu, nelīdzens ceļa segumu; Motoru iekšā ir aprīkots ar darba bremžu un šoks absorbcijas ventili, lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanas un apstāties un uzticamu bremzēšanas.

Taveling ātrums

3.25 - 5.43 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

298kN

Ceļojumā mehānisms

Standarta sliežu kurpju platums

600 mm

nē. track Shoes

48 (katrā pusē)

nē. no carrierrollers

2 (katrā pusē)

nē. ceļa veltņu

8 (katrā pusē)

Hidrauliskās sistēmas

Galveno sūkni

Dupleksa aksiālā mainīgo virzuli sūknis

Pilota sūknis

Pārnesuma sūkņa (integrētā galveno sūkni)

Maks. plūsmas sistēmas

2 × 340 L / min

Maks. spiediena iekārtas

34.3 MPa

Maks. izmēģinājuma spiediens

3,9 MPa

Darba aprīkojums

Katras iekārtas darbību kontrolē pilots. Tiesības svira kontrolē kustības uzplaukuma un kausu, bet ar kreiso sviru kontrolē roku kustības un augšējo struktūru šūpoles. Kāju izmēģinājuma vārsts nodrošina ar sviru kursorsviru, lai kontrolētu mašīnas ceļojumā vai pagriežot pa kājām vai sviras. Ceļojumā pārnesumu maiņu pieņem kontroles solenoīda slēdzi.

Elektrosistēma

Sistēmas spriegums: 24 V
Akumulators: 12 V 120 A × 2


Transporta lielums
Šādu izmēru jātuvina šā standarta konfigurācija iekārtas.


Skaitlis, kas marķētas ar & ldquo; * & rdquo; norāda standarta konfigurāciju.

CDM6365F

Strēles garums (mm)

5850

6470 *

11000

Rokas garums (mm)

2600

2900

2900 *

8500

Transporta Length(mm)

10690

10666

11283

15690

b kopējā transporta Height(mm)

3724

3700

3518

3325

c reversmehānismu Distance(mm)

4030

d asti šūpoles Radius(mm)

3512

e pretsvara zemes Clearance(mm)

1211

f ierakstu Gauge(mm)

2590

g kopējais transporta Width(mm)

3237

h Width(mm) augšdaļu pretēji pulksteņrādītāja

3145

Es standarta sliežu kurpju Width(mm)

600

Min J. zemes Clearance(mm)

500

CAB Height(mm)

3140


Darbības diapazona

Šādu izmēru tuvināt tothat aprīkojuma standarta konfigurāciju

Skaitlis, kas marķētas ar & ldquo; * & rdquo; norāda standarta konfigurāciju.

CDM6365F

Bums Length(mm)

5850

6470 *

11000

Rokas Length(mm)

2600

2900

2900 *

8500

aMax. rakšana, radius(mm)

9911

10192

10813

20143

b Max. rakšana, depth(mm)

6211

6511

7069

15126

c Max. rakšana, height(mm)

9494

9627

10018

16575

d Max. dempingu, height(mm):

6417

6547

6942

14218

e Max. rakšanas rādiuss, ground(mm)

9694

9975

10615

20038

Maks. Bakits starplaikos force-ISO(kN)

211

211

211

90.4

Maks. roka starplaikos force-ISO(kN)

197

178

178

71.3

Standarta aprīkojums
Šādu iekārtu krājumi ir daļa no visa standartaprīkojumā CDM6365F. Turklāt standarta konfigurācija mainīsies līdz ar produkta modifikācijas. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo LONKING pārstāvi.

70. ģenerators

Balstiekārtas tipa regulējams sēdeklis,

Platformas darba lukturi (1)

Ievelkamais josta (platums 2")

Bums darba lukturi (2)

Pelnu uztvērējā un cigāru vieglāks

Degvielas uzpildes sūknis

Tasīšu turētājs

Sākotnējo Perkins dzinējs

/ C sistēma ļauj ātri pretaizsalšanas

Radiālo blīvējumu gaisa filtrs

Gaisa prefiltrs

Hidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru

Eļļas-ūdens separatora

Radio

Degvielas filtrs

Failu kabatas

Robotām sienas radiators ar telpu tīrīšana

Platmali un mēteli āķis

Liela apjoma degvielas tvertne

Kreisajā/labajā pusē uzglabāšanai

Hidrauliskais palīgvārsta (1)

Interjera apgaismes iekārtas

Automātiskās pagriešanas stāvbremze

Dubultā stereoskaļrunis

Boom Arm, saimniecības vadības funkciju

Openable jumta logu

Pretsvara

Stiklu tīrīšanas un apskalošanas ierīcēm

Augšējā pārsega

Kabīnes pozitīva spiediena filtrācijas un ventilācijas sistēmas

Vārtu slēdzenes un pārsega bloķēšanas

Aizmugurējā loga (evakuācijas izejas)

/ C stacionārs kondensatora

Glābšanās āmurs

Roka atkārtotas aktivizācijas iecirkņa

Mazgājami gumijas grīdas paklājs

Bums/Arm satekas

Ugunsdzēšamais aparāts

Taisnā ceļa hidraulisko kontūru

Krāsu grafikas displejs

Dubultātrumu ceļojumu

Ekonomiskā režīma izvēle

Dzenrats un bezpiedziņas spilvenu priekšējā

Datuma un laika rādījumiem

Piekabes gredzens uz pamata rāmis

Atbildētājs valsts displejs

Ķēdes aizsargs plaukts

Darba stundu displejs atgādina uzturēšana

Regulējams sēdekļa rokas balsts

Pašreizējo dzinēja ātrums displejs

Antenas un zirglietas (izņemot radio skaļrunis)

Brīdinājuma ziņojums


CDM6365FOptional iekārtas
Papildaprīkojums var atšķirties no šajā rokasgrāmatā. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo LONKING pārstāvi.

Spainis

Vadības pultī

Šasiju

Papildu hidrauliskais bloks un cauruļvada

Lieljaudas akmens kausu 1.8 m ³ (tikai par 5800 mm garumā uzplaukums un 2600 mm garums arm)
Vaļēju materiālu kauss 1,8 m ³
Vaļēju materiālu kopuma 2.0 m ³
Vaļēju materiālu kopuma 2,2 m ³
Vaļēju materiālu kausu 0,5 m ³ (tikai par 11000 mm garums manipulatoru un roku 8500 mm garumā)

Darba brīdinājuma lukturi

700mm triple
grouser kurpes

Āmurs cauruļvada pārrāvuma

Kabīnes jumts, aizsargājot neto

800mm triple
grouser kurpes

Hidrauliskais pārrāvuma āmurs (11000mm garumā uzplaukums un 8500mm garumā roku nav pieejams)

Kabīnes priekšā aizsargāt neto

Dziesmu gumijas bloks

Ceļojumu signālierīce

Hot Tags: cdm6365f hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemo cenu, labākais, produktu
Saistītie produkti
Feedback