Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


CDM6225 Hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

CDM6225 Hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

Celtniecības mašīnu CDM6225 līdzekļi: CDM6225 ar stipru, spēcīgu un kvalitatīvs motora un papildu negatīvo plūsmu kontroles hidrauliskās sistēmas, lai sasniegtu labāko jaudas atbilstoša un minimālo cost un

Detailed description

Celtniecības mašīnu CDM6225 funkcijas:

CDM6225 ar stipru, spēcīgu un kvalitatīvs motora un uzlabotas negatīvās plūsmas kontroles hidrauliskās sistēmas optimālu darba efektivitātes sasniegšanai labāko jaudas atbilstoša un minimālo cost un garantiju.
CDM6225 ir plaši izmantots forexcavating, apstrādes un apdares zemes vai akmeņus, lai apmierinātu pieprasījumu pēc būvlaukumos, rūpnīcas, sadzīves inženierzinātņu un parku objekti. Ar papildu kausu materiālu apstrādi, virsmu apdares, grāvja rakšana un upju kursu tīrīšanas var sasniegt ar neobligāto pārrāvuma āmuru, ēku nojaukšana, ceļa virsmu remonta un iežu sadalīšana var sasniegt. Strukturālo locekļi tiek pakļauti atkārtota analītisko aprēķinu, lai nodrošinātu stingrību un izturību, kas spēj tikt galā ar stingru darba apstākļus.

Cummins 6BTAA5.9-C
Sākotnējo Cummins lieljaudas, augstu griezes momentu un turbo maksas 6 cilindru tiešās iesmidzināšanas dzinējs garantē augstu uzticamību un izturību. Maksas gaisā virs saspiesta gaisa dzesēšanas sistēma ievērojami uzlabo skābekļa saturu pēc degšanas. Centra degvielas iesmidzinā anas augstu iesmidzināšanas spiedienu ļauj degvielas vienotu uzgalim, garantē normālu sadedzināšanas un samazina izplūdes gāzu emisiju.

Filtrēšanas sistēma
Augstas efektivitātes divu elementu gaisa filtrs nodrošina dzinēja gaisa ieplūdes kvalitāti. Turklāt gaisa priekšfiltru var veikt aptuvenu filtrācijas pār gaisa ieplūde, lai iespējotu darbību sliktas gaisa kvalitātes darba apstākļos un gaisa filtru apkopes intervālu paildzina. Eļļas-ūdens atdalītāju un divpakāpju degvielas filtrs tiks filtrātu degvielas daudzreiz kvalitātes nodrošināšanai degvielas padevi motoram.

Dzesēšanas sistēma
Paralēli radiatora dzesēšanas padara dzesēšanas efekts labāk un vieglāk pakalpojumu.

Apkopes un servisa
Viegli uzturēšanas tiešās iesmidzināšanas dzinējs samazina uzturēšanas izmaksas. Pasaulē pēc pakalpojuma dzinēju ļauj globālo resursu sadali. Tas uzlabotu pakalpojumu efektivitāti, mazinātu raizes par pakalpojumu klientiem un nodrošinātu ekskavatoru apmeklējumu īpatsvars.

Dzinēja vadības speciālists
Motora apgriezienu skaits ļauj 10 regulējams Zobrati caur droseles potenciometrs un motora ātruma caur motora droseļvārsta vadības DC servo motors sasniedz precīzu pārvaldību. Dzinējs ļauj automātiskās tukšgaitas paātrinājuma funkcija samazināt degvielas patēriņu. Tā ir funkcija no pieskāriena jaudas uzlabošanu, augstas izturības darba kārtībā var rīkoties ar vieglumu.

Vadības režīms
Divu sūkņu divu iecirkņa kopējās jaudas kontroles sistēma pieņem nobriedis un uzticamu Eiropā un Amerikā tehnoloģija, lai kontrolētu plūsmas, proporcionāli solenoīda vārsts regulē divpakāpju spiediena kontroles galvenais pārplūdes vārsts.

Funkcijas
Šī iekārta ļauj taisnā ceļa, bums/armconfluence, manipulatora rokas, turot šūpoles prioritāti, atpakaļgaitas swinganti un reģenerācijas ofarm cilindru funkcijas. Katra ķēde bez iejaukšanās kompozītu darbības laikā. Rakšana ar roku un kausu, kā arī pacelšanas un swing uzplaukuma laikā darbojas vienlaicīgi, kreisais un labais motori operācijas ir neatkarīga laikā ceļojumā.

Hidrauliskais palīgvārsta
Galvenais ventilis tiek nodrošināta ar gaidīšanas vārstiem, lai atvieglotu citiem piederumiem, piemēram pārkāpj āmuru instalācijas komplektu.

Filtrēšanas sistēma
Hidraulisko kontūru ir aprīkota ar augstas kvalitātes hidraulikas eļļas filtru, kas var paildzināt hidraulikas elementus darbmūžu.

Detaļu izkārtojums
Hidraulisko sistēmu un komponentu atrašanās vietas īpašu dizainu var palielināt mašīnu sistēmas efektivitāti. Hidraulikas eļļas tvertnes, galveno sūkni un galvenais ventilis ir sakārtotas cieši saīsināt savienojošās līnijas un attiecīgi samazināt rindas berzes un spiediena kritums. Radiatoru ir izvietoti labajā pusē aiz kabīnes efektīvi samazināt troksni, karstais gaiss un izplūdes gāzes, ko uzņēmējs saņem.

Izmēģinājuma sistēmas
Pilota sūknis ir neatkarīga no galveno sūkni un naftas apgādes eksperimentālo sistēmu, kas garantē stabilu un neatkarīgu izmēģinājuma kontroles un atvieglo uzturēšanu.

Monitors
Daudzfunkcionālais patieso krāsu monitors ļauj reālā laika uzraudzība un displeja iekārtas stāvokli, motora apgriezienu skaitu, dzesētāja temperatūra, eļļas spiedienu un degvielas līmeņa utt.

Barošanas vadības režīms
3 jaudas režīmi lielas celtspējas/kravnesības jaudas režīmā (H režīmā), ietaupot barošanas režīmu (S mode) un vieglo jaudas režīmā (L režīms) var pāriet būs samazināt sistēmas elektroenerģijas padeves zudums. Var samazināt degvielas patēriņu un labāk atbilstu dažādām darba apstākļu kombinācija 3 režīmi.

Vainas Auto Warning
Tas ļauj vaina pašdiagnozes auto warning displejs un kļūdu ziņojumu saglabāt līdz pat 99000 gabalu aptuveni, lai atvieglotu vaina zvanu un izmeklēšanas iekārtu apkopes laikā. Ir 3 līmeņi brīdinājuma parādīšanas pēc defekta nopietnību.

Motora pārkaršana automātisko aizsardzību
Pārkaršanas aizsardzība būs aktīva, ja dzesētāja temperatūra pārsniedz 102℃. Tad motors tiks nav kabīne, kamēr sistēma samazina motora apgriezienu skaitu. Tomēr, ja dzesētāja temperatūra ir pārāk augsta, operatoram būtu beidzēt datoru pēc nepieciešamības un noskaidrotu defekta cēloņi.

Zems eļļas spiediens aizsardzība
Kad eļļas spiediens ir zemāks par standarta vērtību, tiks slēgts eļļas spiediena slēdzis, brīdinājuma teksts būs redzams 3 s un tad motors palēninās zemā tukšgaitas apgriezienu. Šādos gadījumos uzņēmējs būtu jāslēdz mašīna pēc nepieciešamības.

Auto apkopes atgādināt
Monitora periodiski atgādinās operatoram mainīt dzinēja eļļu, eļļas un filtra elementu kopas intervāls atbalstīt kārtējā apkope.

Galvenais rāmis
Jaudīgi galvenā ietvara saprātīgu izkārtojuma optimizē tērauda izmantošanu.

Šasiju
X-veida undercarriagewith lieljaudas rūtiņu struktūra pakļauj atkārtotai galīgu elementu analītisko aprēķinu un uzlabot vispārējo stabilitāti, stiprumu un vērpes pretestību. Šasija ir metinātas no zema sakausējuma strukturālā tērauda plāksnēm ar vispārējo procesu kvalitātes kontroli. Kritisks šuves pilnībā ir pakļautas defektu noteikšanas un stresa testu, lai nodrošinātu produktu kvalitāti.

Ierakstu
Tur ir ribas un kāpurķēžu šūpuļa vidū ceļa saites. Nodrošināt pin un PIN kodu komplektu eļļošanas ietekmi, izmantojot m veida plombas. Efektīvi paplašināt dziesmu darba dzīvē.

Ceļojuma ierīces
Ieķeršanās nodarbina augstas kvalitātes importēto motori un piedziņas riteni pieņem vispārējo augstfrekvences karsēšanas sacietēšana procesu, kas ļauj ārējiem rīkiem loka lielisks nodiluma izturību.

Dzenrats spilvens
Dzenrats spilvenu ar augstas kvalitātes blīvējuma elementi efektīvi garantēt augstspiediena zīmogošanas iekšpusē cilindru bloks, atsperes tiek pakļauti īpaša termiskā apstrāde, lai atļautu lielisks noguruma izturība.

Kabīnes triecienu absorbcijas sistēma
Kabīnes apvalks ir uzstādīts platformu, izmantojot tirgus materiālu, kuri sastāv no silīcija eļļā un gumijas atbrīvot vibrācijas, trokšņa samazināšanai un garantiju operācijas komfortu.

Kabīnes ārējās struktūras
Tērauda caurules, lai pastiprinātu noguruma izturība un amortizācijas noslodzes pastiprina jumts un abās pusēs kabīnes. Krītoša objekta aizsargkonstrukcija ir bolted uz kabīnes priekšā tieši, lai likvidētu un tādējādi pielāgoties darba apstākļiem un atbilst veterinārā sertifikāta prasībām, norādīto drošības mašīna.

Windows
Stikls ir turējās pie kabīnes tieši, bez rāmja, lai palielinātu redzes laukā. Windows ļauj bezmaksas korekciju atvērt/aizvērt priekšējo un augšējo logu un vējstiklu, turklāt priekšējā stikla var iestatīt, lai jumts virs operators.

Priekšējā stikla tīrītāju
Tīrītājs, kas atrodas pie kabīnes pīlāru paplašina redzeslauku operatora, tas ļauj nepārtrauktas un pārtrauktas darbības režīmi.

Droša un ērta kabīne
Kreisās/labās puses kolonnas tipu dzelzsbetona kabīnes atbilst 15012117-2: 2008 un pēc izvēles kabīnes FOPS atbilst 15010262:1998. gadā, lai nodrošinātu operatora drošību. 2.7m3 kabīnes telpā padara ērti ekskavatora darbības. Saprātīgu kabīnes vadības elementi izkārtojums ļauj vienkāršu darbību.

Standarta kabīnes aprīkojuma
Kabīnes iekšpusē ietver cigāru vieglāks, pelnu uztvērējā, Tasīšu turētājs, āķa mēteli, noliktavu un uzglabāšanas stends, kas uzlabo darbību komfortu.

/ C sistēma
Augstas veiktspējas un veselīgu/c ļauj cirkulēt gaiss. Kodolīgi vadības paneli un viegli nospiediet taustiņu darbību vairāku virzienu/c gaisa atveres ļauj ātri kabīnes iekšpusē temperatūra un ātrā atkausēšana regulas. Vaina pašu diagnostikas režīms atvieglo kontu uzturēšanu.

Deluxe sēdeklis
Ērti apturēšanu tips sēdeklis ir aprīkots ar hidrauliskā amortizatoru plašu seatback ļauj jostasvietas atbalstu un līknes profils ļauj ērti izjādes, dubultā slaidu dziesmu vairāku veidu vairāku soļu Regula ļauj dažādiem uzņēmējiem, lai atrastu labāko stāju, plaši pedāļa telpas ļauj bezmaksas ķermeņa stiepjas un neatbrīvo operatoru no ilgu laiku darbību nogurums.

Drošības atslēga kursorsviru
Hidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru atrodas ārpus centra kreiso rokas balstu rūtiņu kabīnē. Mašīnu kontroles ir aktīva tikai tad, ja kursorsviru, kas atrodas uz stāvokli, kas efektīvi var novērst nepareizu darbību.

Vadības sviru
Vadības sviru saprātīgu dizains saglabā ekspluatācijas intensitātes sviras princips, ergonomisks dizains ļauj operatoram, lai saglabātu dabas locītavu un roku stāju. Mērens kursorsviru insulta atbrīvo no noguruma pakāpes un nodrošina precīzu kontroli.

Pārslēgt vadības panelis
Vadības panelis, uz pilota kreisās/labās puses lodziņā ir kodolīgi un estētisks izkārtojumā un taustiņsitienu lietošana ir viegla.

Uzplaukums un roku
Izturēt lielas slodzes laikā, LONKING projektēšanas un izstrādes komanda pieņem daudz jaunākā dizaina idejas, saglabā lielāku drošības koeficientu, nodarbina galīgu elementu analīzi, aprēķinu un optimālos projektētā pabeigt attīstības uzplaukuma un roka un izvēlas augstas stiprības zemu sakausējuma struktūrfondu tērauda ražošanai uzplaukums un roku.

PIN kodu Shaft
PIN kodu vārpsta atrodas centrālo elementu savienošanai darba iekārtas. LONKING izvēlas profesionālu pin vārpstas piegādātājiem un pakļaut pin vārpstas stingri defektu noteikšanas, lai nodrošinātu kvalitāti. LONKING Ekskavatori pin vārpstas ir biezā hroma apšuvuma mēteli un augsta virsmas apdare. Īpašs režīms ļauj ļoti augstu nodiluma izturība un izturību pret koroziju.

Spainis
Bakits korpuss ir izgatavots no zemas sakausējuma un augstas stiprības materiālu un ārējā struktūra ir izgatavota no augstas stiprības un nodiluma izturīga tērauda, kas veido visu pastiprinātas kausu. Šo ekskavatoru nodrošina dažādas spainis iespējas tikties ar dažādu darba prasības.

Vieglu apkopi un servisa
Noformējuma un izkārtojuma CDM6225 apsvērt ērtības paredzot tehniskās apkopes personālam. Lielākā daļa tehniskās apkopes vietas var piekļūt no zemes līmeņa, ātrs un augstas efektivitātes apkopes. 3 sānu durvis var atvērt kārtējām apskatēm un apkopes laikā, un katram servisa centrā ir viegli sasniedzamā attālumā. Apkopes punkti ir skaidri noteiktas, viegli strādāt. Elektriskie elementi ir centralizēta lodziņā elektromehāniskās vadības kabīni, lai atvieglotu saglabāšanu.

Gara uzturēšana un pakalpojumu ciklu
CDM6225 apkopes un servisa ciklā ir pagarināts, samazināt uzturēšanas daļas vākšana un uzlabot pieejamību.


SpecifikācijasCDM6225
DzinējsModelisCummins6BTAA5.9 CNominālā jauda112kW (150hp) 1950 apgr. /min.Maks. griezes moments614 N.m/1500 rpmBore x Stroke102 mm × 120 mmŪdensizspaids5.9 LKomentārsUztur nominālā jauda 2300m augstumā.Ekspluatācijas svarsKopsavilkumsSvars: 21800 kg svaru darbības ietver 5675 mm standarta uzplaukums, 2920 mm standarta roku, svars
1.1m3 standarta kausu, 600 mm sliežu kurpes, smēreļļas, dzesēšanas šķidrumu, eļļas tvertne pilns dīzeļdegvielas un vienībām pārējo standarta konfigurāciju.Zemes spiedienu51 kPaŠķidruma jaudasDegvielas tvertne380 LDzesēšanas sistēma23 LMotoreļļa18 LŠūpoles dzinējiekārtai3.8 LCeļojumā pārnesumu2 × 3. 3LHidraulikas eļļas tvertnes280 LPagriešanas mehānismaAugsts griezes moments virzuli motoru un 2-pakāpju planetārā reduktora disku. Ko piemēro bremzes iekšpusē iekraušanas mehānisko
pavasarī un izdoti hidrauliskā vienības. Automātiskā bremzēšana ir pieejama, kad šūpoles vadības svira ir neitrālā stāvoklī.Šūpoles ātrums: 11,6 apgr. /min.Vadīt ceļojumuKopsavilkumsIntegrētu 2 ātrumu virzuli Hidrauliskās piedziņas motoru un reduktoru, motora un hidraulisko cauruļvads tiek sakārtotas ceļa rāmja iekšpusē
lai novērstu radīto kaitējumu, nelīdzens ceļa virsmas, motoru iekšā ir aprīkota ar pakalpojumu bremzes un triecienu absorbcijas
ventili, lai nodrošinātu vienmērīgu un apstāties un uzticamu bremzēšanas.Taveling ātrums3,0-5.2 km/hGradeability35°(70%)MaximumTraction222 kNCeļojumā mehānismsStandarta sliežu kurpju platums600 mmnē. track Shoe47 (katrā pusē)nē. no carrierrollers2 (katrā pusē)nē. ceļa veltņu8 (katrā pusē)Hidrauliskās sistēmasGalveno sūkniDupleksa aksiālā mainīgo virzuli sūknisPilota sūknispārnesuma sūkņa (integrētā galveno sūkni)Maks. plūsmas sistēmas2 × 208 L / minMaks. spiediena iekārtas34.3 MPaMaks. izmēģinājuma spiediens3,9 MPaDarba aprīkojumsKatras iekārtas darbību kontrolē pilots. Tiesības svira kontrolē kustības uzplaukuma un kausu, kamēr
ar kreiso sviru kontrolē roku kustības un augšējo struktūru šūpoles. Kāju izmēģinājuma vārsts ir aprīkota ar sviru
kursorsviru, lai kontrolētu mašīnas ceļojumā vai pagriežot pa kājām vai sviras. Ceļojumā pārnesumu maiņu pieņem kontroles solenoīda slēdzi.ElektrosistēmaSistēmas spriegums: 24 V akumulators: 12 V 120 A × 2


Transporta lielums
Šādu izmēru jātuvina šā standarta konfigurācija iekārtas.Strēles garums (mm)5675
Rokas garums (mm)2920
Transporta length(mm)9459
b kopējā transporta height(mm)3200
c reversmehānismu attālums (mm)3462
d asti pārvietojot radius(mm)2750
e pretsvara zemes clearance(mm)1061
f ierakstu gauge(mm)2200
g kopējais transporta width(mm)2809
h augšējo struktūru width(mm)2740
Es standarta sliežu kurpju width(mm)600
Min J. zemes clearance(mm)478
CAB height(mm)2980


Darbības diapazona
Šādu izmēru aptuvenā standarta konfigurācija iekārtas tothat.


Strēles garums (mm)5675
Rokas garums (mm)2920
aMax. rakšana, radius(mm):9879
b Max. rakšana, depth(mm):6570
c Max. rakšana, height(mm):9292
d Max. dempingu, height(mm):6651
e Max. rakšanas rādiuss, ground(mm):9738
Maks. Bakits starplaikos force-ISO(kN):158
Maks. roka starplaikos force-ISO(kN):105
Standarta aprīkojums šādu iekārtu krājumi ir daļa no visa CDM6225 standartaprīkojumā. Turklāt standarta konfigurācija tiek
mainīt, kopā ar produkta modifikācijas. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo LONKING pārstāvi.
50. ģeneratorsAntenas un zirglietas (izņemot radio skaļrunis)
Platformas darba lukturi (1)Balstiekārtas tips regulējams sēdeklis
Bums darba lukturi (2)Ievelkamais josta (platums 2")
Degvielas uzpildes sūknisPelnu uztvērējā un cigāru vieglāks
Spēka pārvadaTasīšu turētājs
Sākotnējo Cummins motors/ C sistēma ļauj ātri pretaizsalšanas
Radiālo blīvējumu gaisa filtrsHidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru
Gaisa prefiltrsRadio
Eļļas-ūdens separatoraFailu kabatas
Degvielas filtrsPlatmali un mēteli āķis
Robotām sienas radiators ar telpu tīrīšanaKreisajā/labajā pusē uzglabāšanai
Liela apjoma degvielas tvertneInterjera apgaismes iekārtas
Hidrauliskais palīgvārsta (1)Dubultā stereoskaļrunis
Automātiskās pagriešanas stāvbremzeOpenable jumta logu
Bums/Armholding kontroles funkcijuStiklu tīrīšanas un apskalošanas ierīcēm
PretsvaraKabīnes pozitīva spiediena filtrācijas un ventilācijas sistēmas
Augšējā pārsegaAizmugurējā loga (evakuācijas izejas)
Vārtu slēdzenes un pārsega bloķēšanasGlābšanās āmurs
/ C stacionārs kondensatoraMazgājami gumijas grīdas paklājs
Roka atkārtotas aktivizācijas iecirkņaUgunsdzēšamais aparāts
Bums/ArmconfluenceKrāsu grafikas displejs
Taisnā ceļa hidraulisko kontūruEkonomiskā režīma izvēle
Dubultātrumu ceļojumuDatuma un laika rādījumiem
Dzenrats un bezpiedziņas spilvenu priekšējāAtbildētājs valsts displejs
Piekabes gredzens uz pamata rāmisDarba stundu displejs atgādina uzturēšana
Ķēdes aizsargs plauktsPašreizējo dzinēja ātrums displejs
Regulējams sēdekļa rokas balstsBrīdinājuma ziņojums


Papildaprīkojuma izvēles aprīkojums var atšķirties no šajā rokasgrāmatā. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo LONKING pārstāvi.
SpainisVadības pultīŠasijuPapildu hidrauliskais bloks un cauruļvada
Lieljaudas akmens kausu 0.8m³、 zaudēt materiālu kausu 2.0 m ³Darba brīdinājuma lukturi700 mm trīskāršā grouser kurpesĀmurs cauruļvada pārrāvuma
Kabīnes jumts, aizsargājot neto800 mm trīskāršā grouser kurpesHidrauliskais pārrāvuma āmurs
Kabīnes priekšā aizsargāt netoDziesmu gumijas bloks
Ceļojumu signālierīce


Hot Tags: cdm6225 hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemo cenu, labākais, produktu
Saistītie produkti
Feedback