Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


CDM6065 Hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

CDM6065 Hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators

Celtniecības mašīnu CDM6065 līdzekļi: CDM6065 ir aprīkots ar zems trokšņa līmenis, zemas emisijas, maza izmēra un stipras strāvas Yanmar dzinējs. Tas ir aprīkots arī ar jauna veida neatkarīgas plūsmas distribu

Detailed description

Celtniecības mašīnu CDM6065 funkcijas:

CDM6065 ir aprīkota ar zems trokšņa līmenis, zemas emisijas, maza izmēra un stipras strāvas Yanmar dzinējs. Tas ir aprīkots arī ar jauna veida neatkarīgas plūsmas sadales hidrauliskās sistēmas (LUDV), nav saistīta ar spiediena slodzes. Iekārtas pieder īpašībām, enerģijas taupīšanas, pilnībā funkcionālas, laba stabilitāte, augsts ražīgums, plaša un ērta kajīte utt.
CDM6065 tiek plaši izmantota sadzīves tehnikas, dārza projektu, apūdeņošanas un ūdens saudzēšana celtniecība utt.

Yanmar TNV sērijas motors
Sākotnējo Japānā-ievestas Yanmar četru cilindru, 4 taktu, dzesētāja, tiešās iesmidzināšanas dzinējs. Tas ir spēcīgs un degvielas patēriņu. Izmantojot unikālu CAE tehnoloģiju Yanmar, lieli trokšņu slāpētāja un jauna tipa dzesēšanas ventilatora efektīvi samazina mašīnas troksni un vibrācijas. Un neobligātas ar motoru, kas atbilst Euro ⅢA emisijas standarts.

Filtrēšanas sistēma
Augstas efektivitātes divkārša gaisa filtrs nodrošina dzinēja gaisa ieplūdes kvalitāti. Turklāt gaisa priekšfiltru var veikt aptuvenu filtrācijas pār gaisa ieplūde, lai iespējotu darbību sliktas gaisa kvalitātes darba apstākļos un gaisa filtru apkopes intervālu paildzina. Eļļas-ūdens atdalītāju un augstas precizitātes degvielas filtrs tiks filtrātu degvielas daudzreiz kvalitātes nodrošināšanai degvielas padevi motoram.

Dzesēšanas sistēma
Paralēli radiatora dzesēšanas atvieglo dzesējoša iedarbība labāk un uzturēšanu.

Apkopes un servisa
Viegli uzturēšanas tiešās iesmidzināšanas dzinējs samazina uzturēšanas izmaksas. Tas atbrīvotu klientus, neuztraucoties par pakalpojumu un nodrošina ekskavatoru apmeklējumu īpatsvars.

Vadības režīms
Jaunās strāvas LUDV līdzsvarotu sistēmu un plūsmas sadales sistēmu neatkarīgi no spiediens ielāde ir spējīgs precīzāku kontroli katrai grupai vārstu Core vairākus vārsta un izplatīt dzinēja jauda kā lielāko daļu sistēmas vajadzībām, lai varētu realizēt visatbilstošāko saskaņā ar dažādām darbībām darba apstākļu vai darba slodzi un rezultātā lielāko operāciju efektivitāte , tikpat labi kā uzlabot ekskavatora darbības stabilitāti un uzticamību.

Funkcijas
Precīzāku kontroli rotācijas ātrums (sākas & operāciju kustībā).
Plūsmas un spiediena vadīklu, tajā pašā laikā.
Rotācijas ātrums (ja tas ir saistīts ar citām kustībām) efektīvu kontroli.
Lielisku sniegumu paātrinājumu un palēninājumu.
Roka reģenerācijas ķēdes, lai veicinātu rakšanas ātrumu.

Hidrauliskais palīgvārsta
Galvenais ventilis tiek nodrošināta ar gaidīšanas vārstiem, lai atvieglotu citiem piederumiem, piemēram pārkāpj āmuru instalācijas komplektu.

Filtrēšanas sistēma
Hidraulisko kontūru ir aprīkota ar augstas kvalitātes hidraulikas eļļas filtrs, kas var paildzināt hidraulikas elementus darbmūžu.

Detaļu izkārtojums
Hidraulisko sistēmu un komponentu atrašanās vietas īpašu dizainu var palielināt mašīnu sistēmas efektivitāti. Daļas ir sakārtotas cieši saīsiniet savienojuma caurulēm un attiecīgi samazināt caurules berzes un spiedienu.

Monitors
Liels LCD displejs nodrošina ērtu darbību ar vizuālo interfeisu, darba nosacījumu un ekspluatācijas parametrus, piemēram, motora rotācijas ātrumu, dzesētāja temperatūru, dzinēja eļļas spiedienu, degvielas līmeni, reālā laika mašīnu un vēsturiskās kļūdas tiek parādītas intuitīvi.

Vainas Auto Warning
Brīdinājums ar skaņu, gaismu, un teksta, kā _ arī automātiskās signalizācijas iekārtas kļūmes.

Galvenais rāmis
Jaudīgi augšējo rāmi saprātīgu izkārtojuma optimizē tērauda izmantošanu.

Šasiju
X-veida šasiju ar lieljaudas rūtiņu struktūra ir pakļauti atkārtotas analīzes un aprēķinu, tas uzlabo vispārējo stabilitāti, stiprumu un liekšanu pretestību. Šasija ir metinātas no zema sakausējuma strukturālā tērauda plāksnēm ar vispārējo procesu kvalitātes kontroli. Kritisks metināšanas šuvēm pilnībā ir pakļautas defektu noteikšanas un stresa testu, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un izturību.

Ierakstu
Ir pastiprināta ribas un kāpurķēžu šūpuļa vidū ceļa saites. Nodrošināt pin un PIN kodu komplektu eļļošanas ietekmi, izmantojot M tipa eļļas zīmogs. Efektīvi paplašināt dziesmu darba dzīvē.

Ceļojuma ierīces
Ieķeršanās nodarbina augstas kvalitātes importēto motori un braukšanas mehānisko pārnesumu gredzenu pieņem vispārējo augstfrekvences karsēšanas sacietēšana procesu, kas ļauj ārējiem rīkiem loka lielisks nodiluma izturību.

Dzenrats spilvens
Dzenrats spilvenu ar augstu kvalitāti, efektīvi blīvējuma elementi garantē augstspiediena zīmogošanas iekšpusē cilindru bloks, spriegošanas atsperes tiek pakļauti īpaša termiskā apstrāde, lai atļautu lielisks noguruma izturība.

Kabīnes triecienu absorbcijas sistēma
Kabīnes apvalks ir instalēta platformu, izmantojot tirgus materiālu, kuri sastāv no silīcija eļļā un gumijas atbrīvot vibrācijas, trokšņa samazināšanai un garantiju operācijas komfortu.

Windows
Stikla pieķēries salona tieši, bez rāmja, lai palielinātu redzes laukā. Windows ļauj bezmaksas korekciju atvērt/aizvērt priekšējo un augšējo logu un vējstiklu, turklāt priekšējā stikla var iestatīt, lai jumts virs operators.

Priekšējā stikla tīrītāju
Tīrītājs, kas atrodas priekšā rokas balsts paplašina redzeslauku operatora, tas ļauj nepārtrauktas un pārtrauktas darbības režīmi.

Droša un ērta kabīne
Plašas un daudzfunkcionālu salonā paredzētas saskaņā ar ergonomikas uzlabo komfortu uzņēmējam. Saprātīgu vadības elementi salona izkārtojums ļauj vienkāršu darbību.

Standarta salona aprīkojums
Salona iekšpusē ietver cigāru vieglāks, pelnu trauku, Tasīšu turētājs, glabāšanas statīvs, āķa mēteli, evakuācijas āmuru un ugunsdzēšamais aparāts.

/ C sistēma
Augstas veiktspējas un veselīgu/c ļauj cirkulēt gaiss. Kodolīgi vadības paneli un viegli nospiediet taustiņu darbību vairāku virzienu/c gaisa atveres ļauj ātri kabīnes iekšpusē temperatūra un ātrā atkausēšana regulas.

Deluxe sēdeklis
Ērti apturēšanu sēdeklis ir aprīkots ar hidrauliskā amortizatoru plašu seatback ļauj jostasvietas atbalstu un līknes profils ļauj ērti izjādes, dubultā slaidu dziesmu vairāku veidu vairāku soļu Regula ļauj dažādiem uzņēmējiem, lai atrastu labāko stāju, plaši pedāļa telpas ļauj bezmaksas ķermeņa stiepjas un neatbrīvo operatoru no ilgu laiku darbību nogurums.

Drošības atslēga kursorsviru
Hidrauliskais drošības slēdzenes prieks stick atrodas ārpus salona kreisās rokas balstu lodziņā. Mašīnu kontroles ir aktīva tikai tad, ja kursorsviru, kas atrodas uz stāvokli, kas efektīvi var novērst nepareizu darbību.

Vadības sviru
Vadības sviru saprātīgu dizains saglabā ekspluatācijas intensitātes sviras princips, ergonomisks dizains ļauj operatoram, lai saglabātu dabas locītavu un roku stāju. Mērens kursorsviru insulta atbrīvo no noguruma pakāpes un nodrošina precīzu kontroli.

Pārslēgt vadības panelis
Vadības panelis, uz pilota kreisās/labās puses lodziņā ir kodolīgi un estētisks izkārtojumā un taustiņsitienu lietošana ir viegla.

Uzplaukums un roku
Tikt galā ar smago kravas operācijas laikā, LONKING projektēšanas un izstrādes komanda pieņem daudz jaunākā dizaina idejas, saglabā lielāku drošības koeficientu, nodarbina atkārtotu analīžu, aprēķinu un optimālos projektētā pabeigt attīstības uzplaukuma un roka un izvēlas augstas stiprības zemu sakausējuma struktūrfondu tērauda ražošanai uzplaukums un roku.

PIN kodu Shaft
PIN kodu vārpsta atrodas centrālo elementu savienošanai darba iekārtas. LONKING izvēlas profesionālu pin vārpstas piegādātājiem un pakļaut pin vārpstas stingri defektu noteikšanas, lai nodrošinātu kvalitāti. LONKING Ekskavatori pin vārpstas ir biezā hroma apšuvuma mēteli un augsta virsmas apdare. Īpašs režīms ļauj ļoti augstu nodiluma izturība un izturību pret koroziju.

Spainis
Bakits korpuss ir izgatavots no zemas sakausējuma un augstas stiprības materiālu un ārējā struktūra ir izgatavota no augstas stiprības un nodiluma izturīga tērauda, kas veido visu pastiprinātas kausu. Standarta kausu ar dzīvokļa grīdas, kas slavēja lietotāji ir vairāk piemērots leveling nosacījumiem. Šo ekskavatoru nodrošina dažādas spainis iespējas tikties ar dažādu darba prasības.

Vieglu apkopi un servisa
Noformējuma un izkārtojuma CDM6065 apsvērt ērtības paredzot tehniskās apkopes personālam. Lielākā daļa tehniskās apkopes vietas var piekļūt no zemes līmeņa, ātrs un augstas efektivitātes apkopes. Apkopes punkti ir skaidri noteiktas, viegli strādāt. Elektriskie elementi ir tuvu ārpus mašīnu, lai atvieglotu saglabāšanu.

Gara uzturēšana un pakalpojumu ciklu
CDM6065 apkopes un servisa ciklā ir pagarināts, samazināt uzturēšanas daļas vākšana un uzlabot pieejamību.


Specifikācijas

CDM6065

Dzinējs

Modelis

Yanmar 4TNV94L-PLK

Yanmar 4TNV98-ZSLK

Nominālā jauda

43.3 kW(58.8 hp) 2400 apgr. /min.

46.3. kW(58.6 hp) 2200 apgr. /min.

Bore x Stroke

94 mm x 110 mm

98 mm x 110 mm

Ūdensizspaids

3.054 L

3.319 L

Min. degvielas patēriņš

220 g/kw.h

Ekspluatācijas svars

Kopsavilkums

Svars: 6050 kg svaru darbības ietver svars 3000mm standarta uzplaukums, 1550mm standarta roka,
0.25m3 standarta kausu, 400mm track shoes, smēreļļas, dzesēšanas šķidrumu, eļļas tvertne pilns dīzeļdegvielas un vienībām pārējo standarta konfigurāciju.

Zemes spiedienu

32 kPa

Šķidruma jaudas

Degvielas tvertne

134 L

95 L

Dzesēšanas sistēma

15 L

Motoreļļa

10.5. L

Šūpoles dzinējiekārtai

1.2 L

Ceļojumā pārnesumu

2 X 1L

Hidraulikas eļļas tvertnes

115 L

Pagriešanas motora

Kopsavilkums

Virzuļa tipa (ar drošības vārstu un slēgtā tipa bremzes)

Pagrieziena ātruma

11 apgr. /min.

Ceļojumu mehānisko

Kopsavilkums

Virzuļa tipa (ar drošības vārstu un slēgtā tipa bremzes)

Taveling ātrums

2.5-5.0 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

58,3 kN

Ceļojumā mehānisms

Standarta sliežu kurpju platums

400 mm

nē. track Shoe

39 (katrā pusē)

nē. no carrierrollers

1 (katrā pusē)

nē. ceļa veltņu

5 (katrā pusē)

Hidrauliskās sistēmas

Galveno sūkni

Aksiālo mainīgo virzuli sūknis

Maks. plūsmas sistēmas

146 L/min

156.2. L/min

Maks. spiediena iekārtas

24,5 MPa

Maks. izmēģinājuma spiediens

3.7. MPa

Darba aprīkojums

Katras iekārtas darbību kontrolē pilots.
Tiesības svira kontrolē kustības uzplaukuma un kausu, kamēr kreiso sviru kontrolē
pacelt roku kustības un augšējo struktūru. Kāju izmēģinājuma vārsts ir aprīkota ar sviru kursorsviru
lai kontrolētu mašīnas ceļojumā vai pagriežot pa kājām vai sviras. Ceļojumā pārnesumu maiņu pieņem kontroles solenoīda slēdzi.

Elektrosistēma

Sistēmas spriegums: 24 V akumulators: 12 V, 85 A


Transporta lielums
Šādu izmēru jātuvina šā standarta konfigurācija iekārtas.

Strēles garums (mm)3000
Rokas garums (mm)1550
Transportēšanas garums (mm)5850
b kopējā transporta augstums (mm)2618
c reversmehānismu attālums (mm)1900
d asti pārvietojot rādiuss (mm)1705
e pretsvara klīrenss (mm)703
f sliežu platums (mm)1600
g kopējais transporta platums (mm)2000
h augšējo struktūru platums (mm)1940
Es standarta sliežu kurpju platums (mm)400
j minimālais klīrenss (mm)323
Kabīnes augstums (mm)2618


Darbības diapazona
Šādu izmēru aptuvenā standarta konfigurācija iekārtas tothat.

Strēles garums (mm)3000
Rokas garums (mm)1550
Maks. rakšanas rādiuss (mm)6096
B Max. rakšanas dziļums (mm)3762
C Max. rakšanas augstums (mm)5965
D Max. dempinga augstums (mm)4135
E Max. rakšanas rādiuss (mm) zemē5953
Maks. Bakits starplaikos spēks (kN) ISO44,8
Maks. roka starplaikos spēks (kN) ISO31.4


Standarta aprīkojums
Šādu iekārtu krājumi ir daļa no visu standarta aprīkojumu. Turklāt standarta konfigurācija mainīsies līdz ar produkta modifikācijas. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo pārstāvi.

ĢeneratoraBalstiekārtas tips regulējams sēdeklis
Platformas darba lukturi (2)Ievelkamais jostu
Bums darba lukturi (1)Pelnu trauks un cigāru vieglāks
Ūdens necaurlaidīgs elektriskās savienotājiTasīšu turētājs
Sākotnējo Yanmar motors/ C sistēma ar ātrā atkausēšana
Radiālo blīvējumu gaisa filtrsVar instalēt papildu divi pedāļi
Gaisa prefiltrsHidrauliskais drošības slēdzenes kursorsviru
Eļļas-ūdens separatoraRadio
Degvielas filtrsFailu kabatas
Robotām sienas radiators ar telpu tīrīšanaPlatmali un mēteli āķis
Liela apjoma degvielas tvertneGlabāšanas statīvs
Hidrauliskais palīgvārsta (1)Interjera apgaismes iekārtas
Automātiskās pagriešanas stāvbremzeDubultā stereoskaļrunis
Bums/Armholding kontroles funkcijuOpenable jumta logu
PretsvaraStiklu tīrīšanas un apskalošanas ierīcēm
Vārtu slēdzenes un pārsega bloķēšanasAizmugurējā loga (evakuācijas izejas)
/ C stacionārs kondensatoraGlābšanās āmurs
Roka atkārtotas aktivizācijas iecirkņaMazgājami gumijas grīdas paklājs
Dubultātrumu ceļojumuUgunsdzēšamais aparāts
Dzenrats un bezpiedziņas spilvenu priekšējāGrafiskais monitors
DzinējratsDatuma un laika rādījumiem
Centrālā šūpoles savienotājsAtbildētājs valsts displejs
Dziesmu aizsargsDarba stundu displejs
Regulējams sēdekļa rokas balstsPašreizējo dzinēja ātrums displejs
Antenas un zirglietas (izņemot radio skaļrunis)Brīdinājuma ziņojums


Papildu aprīkojums
Papildaprīkojums var atšķirties no šajā rokasgrāmatā. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo pārstāvi.

SpainisVadības pultīŠasijuPapildu hidrauliskais bloks un cauruļvada
Šauru kausu 0.1 m ³ vispārējā kausu 0,2 m ³ vispārējā kausu 0.23 m ³ vaļēju materialbucket 0,31 m ³Darba brīdinājuma lukturi500 mm trīskāršā grouser kurpesĀmurs cauruļvada pārrāvuma
600 mm trīskāršā grouser kurpesHidrauliskais pārrāvuma āmurs
Dziesmu gumijas bloks
Ceļojumu signālierīce

Hot Tags: cdm6065 hidrauliskie kāpurķēžu ekskavators, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemo cenu, labākais, produktu
Saistītie produkti
Feedback