Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


ARC300E aukstuma sortimentā asfalta pārstrādes

ARC300E aukstuma sortimentā asfalta pārstrādes

ARC300E aukstuma sortimentā asfalta mērīšanas Accuracy%±1PowerkW187.5Feeding Heightm3.6Main Motor asfalta pārstrādes EquipmentNameUnitParameterNameUnitParameterProduction Capacityt/h300Emulsified PowerkW2 × 45Discharging H

Detailed description

ARC300E aukstuma sortimentā asfalta pārstrādes iekārtas

Nosaukums Vienība Parametrs Nosaukums Vienība Parametrs
Ražošanas jaudat/h300Mērīšanas precizitāte emulģēti asfalta%± 1
JaudakW187.5Barošanās augstumsm3.6.
Galvenā motora jaudakW2 × 45Izlādes augstumsm3.5.
Apvienot mērījumu precizitāte%± 2Kopējā ietilpība ir BinM310/只 × 4
Pulvera mērīšanas precizitāte%± 1Pulvera nodalījuma ietilpībatPapildu 40、50、80
Ūdens mērīšanas precizitāte%± 1Vadības režīms

Datora vadības, automātisko un manuālo darbību, pārskata veidlapas drukāšanai, gaisa kondicionēšanas vadības telpā

• Cordwood modulāra konstrukcija padara montāžu un nododot ērti un ātri, un klienti var veikt dažādus montāžas saskaņā ar savām prasībām.
• Galvenās ietvaros pieņem taisnstūrveida caurule dizains un krāsu tērauda mozaīku, plombēšanu, featuring pieņemamā struktūrā un iespaidīgu izskatu.
• Maisīšanas lielisku sniegumu. Pieņemt dubultu horizontālās vārpstas piespiedu Maisīšanas mašīnas specializētās otrreizējām izejvielām. Unikāls kuteris vienošanās var pārliecināties, vai otrreizējām izejvielām un emulģēti asfalta labi sajauc. Pieņemt augsta intensitāte, lielas ietilpības, abrāzijas bez sajaukšanas cilindrs. Nodilstošas pretojoties nihroma kuteru un multi-kuteris sajaukšanas iespēja ātri un rūpīgi sajaucot un optimālu sajaukšanās efektu var panākt.
• Kopējais svēršanas pieņem dubultā pārvadātājs veltnis sver, featuring stabilu mērījumu, nelielu svārstību un augstu precizitāti.
• Svēršanas pulveris pieņem spirāli bilances struktūra. Pirmās klases mērījumu pieņem īpašu ABFC barošanu machine, kas var sniegt pat apkopotā plūsmas, pārliecinoties, ka barošana lineāra attiecība, kas prasītas atsauksmes kontroli.
• Tiešsaistē atsauksmes kontrole. Pirmās klases apjoma mērījumu pieņem motora apgriezienu skaita vadības kontroles biežumu un otrās klases svēršanas mērījumu pieņem jostas bilance vai spirālveida bilance. Svēršanas signāls tiek nosūtīts svēršanas metri kontrolē frekvences pārveidotāja tieši uz pielāgot barošanas sējumu, sasniedzot svēršanas uzraudzību un sniedz izcilu mērījumu precizitāti.
• Svēršanas mērītāju kontroli pieņem svēršanas metri + PLC rūpniecības vadības kontroles, darbības var veikt automātiski, un manuāli featuring vienkāršu darbību un drošu darba. Sastāvdaļu īpatsvars var iestatīt, un ir viegli pielāgot. Mašīna ir aprīkota ar drošības trauksmes un avārijas apstādināšanu sistēmai.

Hot Tags: arc300e aukstuma sortimentā asfalta pārstrādes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemākā cena, vislabāk, produktu
Saistītie produkti
Feedback