Produkta kategorija

Pievienot: Ūdeņraža enerģētikas rūpniecības inkubācijas bāzes, istabas 409 standarta Building, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang pilsēta, Jiangsu Province, China

Pasta indekss: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faksa numurs: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakti: Jack Wang

E-pasts: jackwang@akwchina.com


Tērauda tilts

Bailey tilta panākumi bija saistīta ar izgatavošanu vienkāršība un moduļu salikumā, apvienojumā ar iespēju uzcelt un izvietot

Detailed description

Bailey tilta panākumi bija saistīta ar izgatavošanu vienkāršība un moduļu salikumā, apvienojumā ar iespēju uzcelt un izvietot sadaļās ar minimālu palīdzību no smago aprīkojumu. Lielākā daļa, ja ne visi iepriekšējo dizainparaugu militāro tiltu nepieciešama Dzērves, lai paceltu iepriekš samontēti tilta un samazināt to vietā. Bailey daļas tika veikti standarta tērauda sakausējumu, un bija pavisam vienkārši, ka daļas vairākās dažādās rūpnīcās, kas varētu būt pilnīgi savstarpēji aizvietojamas. Katra atsevišķa daļa, varētu veikt nelielu skaitu vīriešiem, kas ļauj pārvietot vieglāk un ātrāk nekā agrāk, armijas inženieru veids, kā sagatavoties karaspēku un to padziļinot aiz viņiem. Visbeidzot, modulāra konstrukcija ļāva inženieriem veidot katra tilta tik ilgi un tik stipra, cik nepieciešams dubultot vai trīskāršot līdz atbalstošu sānu paneļiem vai roadbed sadaļās.

Pamata tilts sastāv no trim galvenajām daļām. Tilta izturību nodrošina paneļus uz pusēm. Paneļi ir 10-foot-long (3.0 m), 5-pēdu augstas (1,5 m), taisnstūri pāri iespieda katrs sver 570 mārciņas (260 kg), un var atcelt ar seši vīri. Ekspertu grupa tika veidota metināta tērauda. Katra paneļa augšējo un apakšējo akords bija bloķējošu vīriešu un sieviešu cilpas, ka inženieri varēja gravējums panelis, savienojot adatas.

Tilta grīdu veido vairākas 19 pēdu plata (5,8 m) izstādiet, kas darbojas pāri tiltam, ar 10-foot-long (3.0 m) stringerus darbojas starp tām apakšā, kas veido kvadrātveida. Izstādiet dusēt uz zemāku toņu paneļi un skavas turēt tos kopā. Stringerus tiek novietotas virs aizpildītās struktūrfondu ietvaru un koka dēļiem ir novietota virs stringerus roadbed sniegt. Ribands stringerus uz skrūvju dēļiem. Vēlāk šajā karā, koka dēļiem bija klāts ar tērauda plāksnes, kas bija vairāk izturīgas pret kaitējumu, ko izraisa tvertne dziesmas.

Katrai vienībai, kas konstruēta tādā veidā izveido vienu 10-foot-long (3.0 m) sadaļā Bridge, ar 12 pēdu plata (3,7 m) roadbed. Pēc tam, kad viena sekcija ir pabeigta tā ir parasti uzstāja uz priekšu pāri veltņi uz pozīcija un aiz tā uzbūvēta cita sadaļa. Pēc tam divi savienoti kopā ar adatas dunēja caurumos paneļu stūros.

Papildu spēks vairākas paneļi (un izstādiet) var jāpieskrūvē abpus tilta līdz trīs. Cits risinājums ir kaudze paneļi vertikāli. Ar trīs paneļu pāri un divi augstas, Bailey tilta var atbalstīt tvertnēm vairāk nekā 200 pēdu span (61 m). Footways var uzstādīt uz korpusa sānu paneļi, sānu paneļi veido efektīvu barjeru starp kājām un transportlīdzekļu satiksmi un ļaut gājējiem droši izmantot tilta.

Bailey tilta noderīgs līdzeklis ir tās spēja tiks uzsākta no vienas puses, pārrāvumu. Šajā sistēmā tilta priekšā lielāko daļu ir slīpi uz augšu ar ķīļi "uzsākot degunu", un lielākā daļa no tilta ir palicis bez roadbed un ribands. Tilts ir likts uz veltņiem un vienkārši pastūma pāri spraugai, izmantojot darbaspēka vai kravas automašīnu vai kāpurķēžu transportlīdzeklis, kurā brīdī rullītis tiek noņemts (ar palīdzību no domkrati) un ribands un roadbed instalēti, kopā ar jebkuru papildu paneļiem un izstādiet, kas var būt nepieciešami.

Pasaules kara laikā, Bailey tiltu daļas veica uzņēmumi ar iepriekšējās pieredzes šāda veida inženierija. Kaut arī daļas bija vienkārša, tie bija jāražo tieši, ja tie atbilstu viens otram pareizi, tāpēc tās tika samontētas rūpnīcā, lai pārliecinātos, vai šī testa tilts. Lai to paveiktu efektīvi, tikko ražotas daļas būtu nepārtraukti pievieno testa tilta, kamēr tajā pašā laikā nepārtraukti tika sagrauta testa tilta galā un daļās, nosūtīti uz tiešajiem lietotājiem.


Bailey bridge

Bailey tilts pār Francijas Mertas upi,

Sencis

Kopņu tilta

Saistītās

Callender Hamilton tilts

Pēcnācējs

Mabey loģistikas atbalstu tilta, vidēja sija Bridge

Nes

Gājējiem, autotransporta, dzelzceļa transporta

Aptver diapazonu

Īss

Materiāls

Koksnes, tērauda

Pārvietojams

Noformēšanas pūles

Zema

Falsework nepieciešama

Neviens

Bailey tiltu inOntario, Kanāda

Bailey tilts pār balto Nile, Juba, South Sudāna

Bailey tilts pār Wadi el Kuf, Lībija,
ar tiltu sekcijas izmanto, lai veidotu atbalsta

Callender Hamilton tilts, 4th Walton tilts


Mūsdienu Bailey tilti

Bailey tilti tiek regulāri lietots visā pasaulē 21. gadsimtā. Dažos izņēmuma piemēri:

1 Bailey garākais tilts tika nodots ekspluatācijā October 1975. 788 metriem (2585 ft), divjoslu tiltu šķērsoja Derwent upi Hobart, Austrālijā. Tas tika atvērts aptuveni gadu pēc katastrofas Tasman Tilts iznīcina tikai upes šķērsošanu un efektīvi dalīt divās pilsētas. Bailey tilts tika izmantota līdz Tasman Tilts rekonstrukciju tika pabeigts 8 October 1977.

2. a Bailey tilts starp sūru upes un Dras upes, Ladakh, Indija ir augstākais tilts pasaulē augstumā no 5,602 m (18,379 ft) virs jūras līmeņa. Tā tika uzcelta 1982. gadā Indijas armija. [15]

3. 1950. gadu vidus auto sacīkšu circuit Lime Rock Park Lakeville, Connecticut pirkts kara pārpalikuma Bailey tilts, lai transportlīdzekļi varētu ievadīt/izejas kavējās iekšējā laukumā un aploka sadaļas ceļa laikā sacīkstēm bija. Tilts ir bijis pastāvīgs pakalpojums kopš un 2008. gada pavasarī bija pārvietoja uz jaunu, izvirzīja mietiem. Ierakstu uzskata, ka tas var būt vienīgais atlikušais otrā pasaules kara ēras Bailey tiltu regulāro ikdienas sabiedrisko pakalpojumu ASV

4. nepietiekama būvniecības laipas pie Džavaharlals neru Stadium (Deli), viena no galvenajām vietām 2010 sadraudzības spēlēm, sabruka pāris nedēļas pirms atklāšanas ceremonija, ievainojot 27 cilvēki. Deli valdība pieprasīja Indijas armija būvēt Bailey bridge to aizstāt. 3 inženieris pulku Indijas armijas korpuss inženieru pabeigts darbs četru dienu laikā dzīvoklis un daļu no sākotnējās izmaksas.

5. medley tilts (Oxford, England) ir Bailey tilta, kas tika uzcelts 1946. gadā un aptver River Thames sastingums šajā ostā pļavu un joprojām izmanto šodien (2014)


Hot Tags: tērauda tilts, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, zemākā cena, vislabāk, produktu
Saistītie produkti
Feedback